loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Láska » Letné dovolenkové lásky

Letné dovolenkové lásky

Letné dovolenkové lásky
Letné dovolenkové lásky

Letné dovolenkové lásky
Letné dovolenkové lásky

Letný dovolenkový čas je sťaby spriaznený s nástupom krátkych lások. Opálené polonahé telá, uvoľnený humor a myseľ oslobodená od každodenných starostí – ideálna trojkombinácia na flirt.

Prečo sa tak ľahko zamilujeme počas dovolenky? A má takáto známosť vôbec zmysel?

Ideálne podmienky

Na dovolenke sme uvoľnené. Môžeme sa venovať sladkému nič nerobeniu a opité lúčmi slnka beztrestne podľahnúť šarmu domorodého zvodcu. Netrápi nás mrzutý šéf, ani prázdna chladnička, či neuprataný byt. Na dovolenke sa väčšinou cítime ideálne, presne ako v raji.

Dovolenková romantika

Láska nemá v obľube diaľky, ani málo času. Potrebuje ísť svojím vlastným tempom, aby sa mohla naplno rozvinúť. Uznajte, že na takej 12 dňovej dovolenke, sa nedá stihnúť všetko to, čo by ste chceli. Avšak tá romantika na pláži, či v kokteil bare, keď vám vaša letná láska šepká do ucha zamilované básne... tá potlačí každý prejav racionality priamo smerom od vašej hotelovej izby, aby ste sa predsa len spolu s vaším letným objavom pokúsili dohnať za tých 12 dní, všetko čo len chcete.

Zbláznené zmysly

Letné teploty nám dovoľujú predviesť sa v plnej paráde. Zvodná v bikinách, či v priezračnom pareo a oproti vám dráždivý pohľad opáleného svalovca, a váš apetít na erotické hrátky vzrastie až do najvyššej možnej hodnoty. Čím menej času na seba máte, tým intenzívnejšia bude vaša letná známosť.

Kedy príde koniec?

Spravidla s koncom vašej / jeho dovolenky, s vrátením sa do bežného života, do rutinných koľají. Jeseň možno ešte prinesie pár záchvevov vašej letnej lásky v podobe šťavnatých mailov, či smsiek, avšak s príchodom zimy zvyčajne odznieva. Ohradiť sa voči častej realite, ale stále vieme príbehmi tých známych našich známych, ktorých letná láska prerástla až do šťastného manželstva. Možno sa to stane predsa aj vám.

Zmysel letnej lásky

Ak ste sa nenarodili s osudom filmovej postavy z romantického filmu, a vaša letná láska sa skončila v momente odletu vášho lietadla, vedzte, že okrem nezabudnuteľných zážitkov, si domov nesiete aj pozdvihnuté sebavedomie, pomaznané ego a vieru v seba samú a vlastné možnosti.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky láska
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.