loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Láska » Láska na prvý pohľad? Kiežby vydržala!!!

Láska na prvý pohľad? Kiežby vydržala!!!

Láska na prvý pohľad? Kiežby vydržala!!!
Láska na prvý pohľad? Kiežby vydržala!!!

Láska na prvý pohľad? Kiežby vydržala!!!
Láska na prvý pohľad? Kiežby vydržala!!!

Srdce sa vám rozbúchalo, v očiach máte iskru, cítite adrenalín, ktorý vyvoláva iba stav zamilovanosti. Stačil jeden pohľad, jedno slovo, jedno gesto a už viete, že to je ono. Láska na prvý pohľad. Čo robiť, aby trvala dlhšie ako deväť a pol týždňa?

Sny a skutočnosť

  • V začiatočnej fáze zamilovanosti ste taká zaujatá novou osobou vo vašom živote, že môžete stratiť pojem o skutočnosti. Nový partner, ku ktorému cítite nové, horúce city, sa vám zdá byť ideálny. Pekný, atraktívny, inteligentný, citlivý. V skratke: chodiaci ideál! Aj keď je to ťažké, skúste počúvať aj svoj rozum. Aké sú jeho ozajstné dobré vlastnosti? Nezaškodí jemne ho otestovať a preveriť si jeho reakcie v rôznych situáciách. Takto sa môžete vyhnúť neskoršiemu možnému rozčarovaniu. 
Vychutnajte si každú chvíľu
  • Po boku partnera sa cítite šťastná. Dajte si však pozor na urýchlené plány do budúcnosti typu spoločné bývanie, svadba, deti. Prežívate čosi výnimočné, dovoľte teda sebe aj jemu prežívať bezstarostnú radosť bez zbytočných otázok.
Minulosť je minulosť
  • Nezaťažujte ho rozprávaním o vašich bývalých partneroch. Vždy ostanú súčasťou vášho života, ale nemusíte to pretriasať so svojím novým partnerom. Duch minulosti môže negatívne ovplyvniť vzťah medzi vami. Takisto sa nevypytujte ani na jeho bývalé partnerky. Podobné otázky zredukujte.
Buďte sama sebou
  • Vášnivá láska môže byť zničujúca. Pre novú lásku nezanedbávajte priateľov ani prácu. Tráviť čas s milovanou osobou a uspokojovať jej túžby sa zdá byť to najdôležitejšie na svete. Avšak takýto postoj sa vám neskôr môže vypomstiť. Zostaňte sama sebou, nemeňte sa v nádeji, že vás bude viac milovať. Pamätajte, že ste ho zaujali vy vo svojej originálnej verzii.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky láska
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.