loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sprievodca » Klamstvá o sexe

Klamstvá o sexe

Klamstvá o sexePravdy o sexe?
Klamstvá o sexe

Klamstvá o sexe
Klamstvá o sexe

Už ste ich počuli aspoň tisíckrát, a aj keď o nich pochybujete, začali ste si pomaly, ale iste veriť, že je to pravda. Poďme spoločne vyvrátiť 7 klamstiev o sexe, ktoré nemajú reálny základ.

Pri sexe počas menštruácie neotehotnieš

  • Veľa dievčat počulo fámu o tom, že keď máš sex počas menštruácie, je veľmi malá šanca, že by otehotneli. Bohužiaľ, sex počas menštruácie nie je bezpečný. Jedna spermia môže vo vagíne prežiť až štyri dni. Ak ovulácia začne prebiehať počas posledného dňa menštruácie, šanca na otehotnenie je pomerne veľká.
Prerušovaná súlož
  • Niektorí ľudia si myslia, že neexistuje nebezpečenstvo otehotnenia, keď sa muž stiahne chvíľku pred ejakuláciou. Bohužiaľ, existuje stále veľa dvojíc, ktoré používajú túto antikoncepčnú metódu. Najčastejšími dôvodmi býva to, že on nechce používať prezervatív a ona nechce brať antikoncepčné tabletky. Toto je kompromisné riešenie, obyčajne akceptované oboma partnermi, ale veľmi nebezpečné a pomerne stresujúce. Nebezpečenstvo je na jednej strane to, že vo chvíli slasti sa muž nedokáže udržať, aby nevyvrcholil, alebo sa nestihne včas stiahnuť. Na druhej strane sa s cieľom navlhčenia uvoľní určité množstvo spermií, ktoré sa dostane do tela ženy už pred ejakuláciou.
Ženy príliš nemasturbujú
  • Ťažko povedať, kde sa vzal tento názor, ktorý je taký rozšírený predovšetkým u mužskej časti populácie. Podľa štatistík 70 % žien masturbovalo aspoň raz za život. Väčšina týchto žien dokonca tvrdí, že orgazmus dosiahnutý pri masturbácii je omnoho intenzívnejší než ten dosiahnutý s partnerom.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.