loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sprievodca » Dosiahnite orgazmus

Dosiahnite orgazmus

Dosiahnite orgazmus
Dosiahnite orgazmus

Dosiahnite orgazmus
Dosiahnite orgazmus

Možno ste aj vy stretli mnoho žien, ktoré tvrdili, že nikdy nedosiahli orgazmus. Tieto ženy dospeli k presvedčeniu, že majú nejaký problém, alebo ešte horšie, v snahe pomenovať tento problém rovno hovoria, že sú frigidné.

Podľa nedávnych výskumov však frigidita neexistuje; je to len často používaný termín, ktorý nemá dokázateľnú podstatu. Presnejšie povedané, frigidita je len pojem.

Ženy, ktoré nie sú orgazmické, majú väčšinou chybnú predstavu, že to, že nemôžu dosiahnuť orgazmus, je v nich zakódované už od prírody. Tým ďalej znižujú možnosť prežiť orgazmus, pretože, koniec koncov, všetko vychádza z našej mysle.

Ak máte pocit, že všetky ostatné ženy majú úžasný sexuálny život a bombastické orgazmy, potom žijete v imaginárnom svete. V skutočnosti veľmi veľa žien tvrdí, že je pre ne veľmi ťažké dosiahnuť vyvrcholenie.

Prieskumy potvrdili skutočnosť, že nie všetky ženy dosiahnu pri sexe uspokojenie. Navyše, značné percento žien v určitých fázach svojho života bojuje s rôznymi sexuálnymi disfunkciami.

Prekvapivých 90 % žien pripustilo, že aspoň raz za život museli predstierať orgazmus a polovica z nich to urobila v poslednom roku.

Dobrá správa je, že všeobecne ženy sú schopné orgazmus dosiahnuť. Len ak očakávate, že to príde samo od seba, alebo že sa o to postará iba váš partner, môžete čakať naozaj dlho. Každá z nás je iná a každá potrebuje iný spôsob vzrušenia: predohru, prostredie a hlavne správne rozpoloženie.

V prvom rade si treba odpovedať na otázku, či dokážete sama seba uspokojiť. Váš partner potrebuje vedieť, čo sa vám páči a čo vás vzruší, a to môžete vedieť len vy sama. Vy musíte poznať svoje telo, jeho reakcie, a podľa toho môžete partnera správne viesť.

Keď sa vám to podarí, máte za sebou tú najťažšiu úlohu. Ide totiž o psychologickú záležitosť, hlavné je prekonať zábrany a byť otvorená efektívnej komunikácii s partnerom. Obaja musíte venovať pozornosť jeden druhému a snažiť sa vzájomne si porozumieť. Treba prekonať hanblivosť, predsudky a zábrany, aby ste mohli spoločne vyskúšať nové veci a dosiahnuť to, čo chcete – vaše vyvrcholenie.

Len čo pochopíte, čo máte robiť, môžete začať experimentovať a zažívať jeden orgazmus za druhým.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.