loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sprievodca » Desať trikov na bohatší sexuálny život

Desať trikov na bohatší sexuálny život

Desať trikov na bohatší sexuálny životOživte svoj vzťah!
Desať trikov na bohatší sexuálny život

Desať trikov na bohatší sexuálny život
Desať trikov na bohatší sexuálny život

To, že ste veľmi vyťažené, neznamená, že musíte plánovať sex so svojím partnerom ako položku v diári. Ak si chcete udržať spontánny sexuálny život, musíte začať vnímať aj tie najobyčajnejšie denné činnosti v omnoho zmyselnejších kontextoch. Pamätajte si, že sexy neznamená byť vždy k dispozícii. Ide skôr o to, že sa dvaja ľudia, ktorí majú dva nezávislé životy a žijú vedľa seba, cítia byť k sebe priťahovaní. Riaď sa podľa nasledujúcich rád a udržíte si vášeň medzi sebou aj mnoho ďalších rokov.

Multifunkčná

  • Veľa žien si myslí, že sex je činnosť, ktorá vyžaduje úplnú a bezvýhradnú pozornosť. Avšak môžete zažiť ten najlepší sex vo svojom živote, keď budete robiť dve veci naraz. Sprchujte sa spolu… Alebo počas večere môžete dráždiť svojho partnera pod stolom. Koniec koncov nie sú ženy povestné svojou schopnosťou robiť viac vecí naraz?
Bozky tiež patria na zoznam
  • Ak sa rýchly bozk pred odchodom do práce stal už automatickým úkonom, trochu to zmeňte. Skúste ho namiesto toho pobozkať na krk alebo ho trochu zo žartu uhryznite do pier. Letmé božteky na tvár si nechajte pre babičku.
Neodpovedajte mu rovnakou mincou
  • Sex nemôže spočívať v neustálych vzájomnostiach. Nabudúce, keď budete v časovej tiesni, nechajte ho, nech vás najskôr uspokojí, potom si natiahnite sukňu, dajte mu pusu a choďte do práce.
Beh proti času
  • Hostia majú prísť za 10 minút? Choďte na vec. Ak si myslíte, že sa za tak krátky čas nemôžete vzrušiť, budete prekvapená. Neviazanosť chvíle spolu s časovou tiesňou vám môže namiešať výbušný kokteil.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.