loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sprievodca » Desať signálov, že vás podvádza

Desať signálov, že vás podvádza

Desať signálov, že vás podvádzaAko odhaliť neveru?Voľný čas a jeho správanie
Desať signálov, že vás podvádza

Desať signálov, že vás podvádza
Desať signálov, že vás podvádza

V podstate nie ste žiarlivý človek, ale už nejaký čas máte čudný pocit, že vás váš priateľ / manžel podvádza. Všetci z vášho okolia vám začali hovoriť, že ste paranoidná, ale vy ste si istá, že sa správa nejako divne. Nevšímajte si ich poznámky, v skutočnosti je lepšie byť opatrná, ako keby ste sa mali spáliť. A navyše je známe, že ženská intuícia sa málokedy mýli. Pretože vám chceme pomôcť, pripravili sme zoznam desiatich signálov, ktoré vám môžu potvrdiť podozrenie, že váš miláčik prežíva naozaj nejaký románik.

1. Keď mu zvoní telefón, má sa pred vami na pozore, keď sa pozerá, kto volá. Rovnaká vec sa deje, keď dostane SMS správu. Keď navyše odchádza do inej izby, aby poslal odpoveď, začína to byť ešte podozrivejšie. Pokiaľ zdvihne telefón pred vami a vy si všimnete, že hovorí trocha zašifrovane alebo je vo väčšom strese ako obyčajne, znamená to, že máte dôvod na pochybnosti.
Napríklad: Ak obyčajne hovorí do telefónu nahlas a veľa, a teraz sa obmedzí len na odpovede typu „áno”, „nie” alebo „áno… hm…” a tie ešte k tomu povie na pol úst, potom je jasné, o čo ide.

2. Neustále hovorí o rozchode, či už sa vám ním vyhráža alebo na túto tému hovorí zo žartu. Mohol by to byť signál, že premýšľa o rozchode s vami, ale ešte nevie, ako vám to povedať a bojí sa vašej prípadnej reakcie. Rovnako tak, keď sa pokúša debatovať na filozofické témy typu „aké by to bolo, keby sme sa rozišli” alebo „ako by si sa cítila, keby sme sa rozišli”, je veľmi pravdepodobné, že chce vedieť, čo má očakávať v prípade, že sa s vami rozíde.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
anira221 január, 2011 o 02:48


HELLO,
My name is miss Anira i saw your profile today and became intrested in you,i will also like to know you the more,and i want you to send an email to my email address so i can give you my picture for you to know whom i am.Here is my email address (anira_bugiba@yahoo.com)I believe we can move from here I am waiting.
Remeber the distance or colour does not matter but love matters alot in life
Thanks
Miss Anira
anira_bugiba@yahoo.com
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.