loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sprievodca » Desať sexuálnych tajomstiev

Desať sexuálnych tajomstiev

Desať sexuálnych tajomstiev
Desať sexuálnych tajomstiev

Desať sexuálnych tajomstiev
Desať sexuálnych tajomstiev

1. Prečítajte nahlas sexuálne motivovanú scénu z knižky. Je to úžasný spôsob, ako preskočiť „večeru a film“ a prejsť priamo k intímnym záležitostiam.

2. Najviac sexy look vyzerá tak, že máte na sebe šperky, lodičky na ihličkách a... nič ďalšie.

3. Počas sexuálneho aktu sa hýbte, ako keby ste tancovali na latinsko-americkú hubu. Väčšina ľudí si myslí, že pohyby prebiehajú len jednosmerne: tam späť. Zmeň trocha smer a  obaja spoznáte ten rozdiel...

4. Predohra potrebuje iskru fantázie, aby vytvorila pocit očakávania. Podajte svojmu miláčikovi pomocnú ruku a začnite predohru ešte pred hranicami spálne. Môžete mu zavolať uprostred dňa, aby ste mu povedali, že môže prísť domov s akýmikoľvek sexuálnymi doplnkami alebo hračkami, po ktorých túži. Sľúbte mu, že s vami bude môcť túto noc robiť čokoľvek.

5. Dôvod, prečo majú striptérky zvláštny vzťah k svojmu telu, je ten, že trávia skoro celý deň v Evinom rúchu. Čím viac času budete vyzlečená, tým pohodlnejšie sa budete cítiť. Premýšľajte o nejakej činnosti, ktorú môžete robiť vyzlečená... (nemôžete ísť síce nahá do kancelárie, ale môžete si takto pripraviť napríklad raňajky).

6. Zbavte sa televízora v spálni. Určite jeden z vás má tendenciu „pozrieť sa, či nedávajú niečo v televízii“, a tak obaja zostanete s očami prišpendlenými k obrazovke namiesto toho, aby ste sa pustili do vlastných hier! Vyriešte tento problém a uvidíte, že budete „mať chuť“ na sex častejšie ako predtým.

7. Môžete si požičať nejaký erotický film. Je vedecky dokázané, že aj ženy sú vzrušované zmyselnými predstavami. Keby to tak nebolo, asi by sme si tak nevychutnávali fotky s Hughom Jackmanom, Orlandom Bloomom či Collinom Farrelom... Napriek tomu sa nesnažte pokračovať ďalej ako k „sexy“ filmu. Je pravdepodobné, že hardcore film by vo vás zanechal veľmi nepríjemný pocit!

8. Chceli by ste viacnásobný orgazmus? Žiaden problém: iba pokračujte v dýchaní, ako keby ste boli blízko vyvrcholenia. Vieme, máte tendenciu zadržiavať dych. Väčšina z nás to robí. Ale preto, aby ste mali druhý orgazmus, musíte použiť dych z toho prvého. Tak sa zachováva stupeň vzrušenia a udržuje sa krv v pohlavných orgánoch namiesto toho, aby sa hnala do mozgu, ktorý má nedostatok kyslíka.

9. Robte to ráno! Prečo? Už ste v horizontálnej polohe, máte na sebe málo oblečenia a jeho úroveň testosterónu je ráno najvyššia. Určite vám to pomôže udržať úsmev na tvári celý deň.

10. Muži tvrdia, že im pripadá vzrušujúce, keď žena urobí prvý krok...

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.