loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sprievodca » Desať rád, aby sa do vás zamiloval

Desať rád, aby sa do vás zamiloval

Desať rád, aby sa do vás zamilovalNenápadné triky lásky
Desať rád, aby sa do vás zamiloval

Desať rád, aby sa do vás zamiloval
Desať rád, aby sa do vás zamiloval

Fáza flirtu sa už skončila, to obdobie, keď ste po sebe hádzali nesmelé úsmevy a dlhé významné pohľady, prebehli medzi vami prvé „náhodné” dotyky. A teraz chcete viac.

V tom prípade prevezmite kontrolu nad situáciou a dosiahnite to, aby sa vaše želania stali skutočnosťou. Ale áno, aj ženy môžu byť iniciatívne. Prečo všetko nechávať stále na ňom? Možno, že si nedokáže tak dobre poradiť. Možno potrebuje, aby ste mali väčšiu sebadôveru a ukázali mu, že viete, čo chcete.

Predstavíme vám desať krokov, ktorými docielite, že sa jednoduchý flirt premení na krásny láskyplný vzťah:

1. Začnite podnetnú diskusiu. Nerozprávajte sa s ním len o „ľahkých” témach, ako je ranná káva alebo počasie, ale zvoľte si zaujímavejší námet, ku ktorému sa budete môcť vyjadriť. Dajte mu pocítiť, že vás zaujíma, čo hovorí. Venujte mu toľko pozornosti a dôležitosti, aby sa cítil dobre, keď s vami hovorí, ale nesmie sa stať „pupkom” sveta. Pretože to budeš zasa vy, kto by musel následne trpieť krízou jeho osobnosti.

2. Pravidlo „objav sa a zmizni” je jedna z najlepších metód, ako mu popliesť hlavu a ako v ňom vyvolať túžbu po vašej prítomnosti. Neduste ho, to je najhoršia vec, ktorú by ste mohli urobiť. Buďte mu nablízku vždy, keď je treba, a zmiznite, keď cítite, že sa veci dávajú do pohybu. Bude úplne zmätený a budete mu chýbať. V okamihu, keď si všimnete, že sa v jeho očiach objavuje iskra, prejdite na pravidlo: „Objav sa a zostaň.”

3. Nestaňte sa „veľkými” kamarátmi. Je dobré, keď budete kamaráti, ale neprekračujte určitú hranicu. Chcete predsa, aby to bol v budúcnosti váš priateľ, nie? Neskôr by bolo omnoho ťažšie viesť váš vzťah smerom, ktorým si želáte.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.