loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sprievodca » Desať lacných a prírodných afrodiziak

Desať lacných a prírodných afrodiziak

Desať lacných a prírodných afrodiziak Ideálne na vaše aj jeho libidoSkúste tiež čokoládu
Desať lacných a prírodných afrodiziak

Desať lacných a prírodných afrodiziak
Desať lacných a prírodných afrodiziak

Prostriedky povzbudzujúce milostnú túžbu bez receptu, lacné a účinné. A predsa existujú! Možno ste už počuli o povzbudzujúcich účinkoch ženšenu a ustríc. Ale taktiež ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba) alebo mučenka majú podobné účinky.

Uvedieme vám desať prírodných a ľahko dostupných afrodiziak:

1. Ginko dvojlaločné na intenzívnejší zážitok

  • Táto rastlina je osvedčené afrodiziakum, ktoré pôsobí na prenos nervových vzruchov. Podporuje trávenie troch chemických neurotransmiterov v mozgu: acetylcholínu (ktorý podporuje vzrušenie penisu), dopamínu a noradrenalínu (ktoré zvyšujú túžbu). Je vhodný ako pre ženy, tak aj pre mužov. Dávkovanie 120 – 140 mg denne, zo začiatku 50 – 60 mg denne, aby sa zabránilo bolestiam hlavy, ktoré sú na začiatku liečby obvyklé. Kontraindikácie: tehotenstvo, dojčenie.
2. Ustrice na zvýšenie hladiny testosterónu
  • Ustrice obsahujú ohromné množstvo zinku (16 – 33 mg/100 g), stopového prvku, ktorý muži strácajú s každou ejakuláciou. Problém je, že sa táto stopová živina podieľa na syntéze testosterónu, ktorého nedostatok vedie k zníženiu libida. Ustrice sú vhodné len pre mužov, v priemere 3 – 4 ustrice denne. Lacnejšie riešenie s podobným efektom: 2 – 3 lyžice pšeničných klíčkov denne počas 1 mesiaca. Na doplnenie: 10 – 15 mg/deň citrát zinku alebo glukonát zinku.
3. Ženšen na zlepšenie erekcie
  • Nie je to len legenda. Ženšen nielenže zvyšuje fyziologickú odolnosť, ale taktiež účinne rozširuje cievy (zvyšuje prekrvenie penisu, čím sa dosiahne intenzívnejšie stoporenie). Odporúča sa užívať len mužom a to 2 – 3 kapsuly po 500 mg denne, pri jedle, počas 1 – 2 mesiacov. Odporúčame odrodu Panax ginseng, ktorá pochádza zo severnej Číny. Americký alebo sibírsky ženšen je menej účinný.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.