loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Autoerotika

AutoerotikaVášnivá žena
Autoerotika

Autoerotika
Autoerotika

Intímne objavovanie vlastného tela je naozaj úžasná cesta k plnohodnotnému životu. Sexuálne objavovanie seba samého bez rozpakov sa odohráva v intímnych okamihoch, ktoré v súčasnosti získali pomenovanie masturbácia. Trochu menej drsne znie však termín „sebauspokojovanie“.

Výskumy zamerané na sexuálny život žien ukázali, že techniky sebauspokojenia, ktoré používajú dievčatá už v ranom veku, predurčujú spôsob, ako budú reagovať na sexuálne podnety v dospelosti.

Niektoré ženy napríklad už v detstve odhalili rozkoš, ktorú vyvolávajú rytmické pohyby hore-dole na rôznych predmetoch. Tieto dievčatá budú aj v dospelosti uplatňovať rovnaké pohyby na mužoch, aby dosiahli orgazmus.

Iné ženy objavili čaro sebauspokojenia pri hladení dráždca, ležiac na chrbte so široko roztiahnutými nohami. Tieto ženy potom potrebujú pre dosiahnutie orgazmu rovnaký druh dráždenia aj vtedy, keď sú s mužom.

Ďalšia skupina žien prišla na to, že rozkoš vzniká aj pri silnom napínaní stehenných svalov a vzájomnom trení stehien o seba; klitoris sa tak stimuluje sťahovaním genitálnych svalov. A zase, aj tu sa bude opakovať spôsob, ktorý ich privedie k orgazmu aj v spoločnosti s mužom.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.