loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sex » Análny sex – nemusíte sa ho báť

Análny sex – nemusíte sa ho báť

Análny sex – nemusíte sa ho báťAko na to alebo začíname s análnym sexomNiekoľko užitočných návodov, ako začať
Análny sex – nemusíte sa ho báť

Análny sex – nemusíte sa ho báť
Análny sex – nemusíte sa ho báť

Niektorí ho odsudzujú, iní na ňom lipnú. Pre niekoho záležitosť nadmieru nepríjemná, pre iného naopak fascinujúci zážitok. Reč je o análnom sexe.

Čím sa análny sex od klasického líši?

  • Patríte k tým ľuďom, ktorí nad análnym sexom dvíhajú obočie a považujú ho za zvrátenosť? Potom sú ľudia, ktorí ho prevádzkujú, zvrátení už niekoľko tisícročí! Análny sex je totiž známy už z antického sveta, kde mu holdovali nielen muži a ženy, ale aj muži medzi sebou. Je to v podstate klasické milovanie, len s tým rozdielom, že mužov penis sa nevenuje ženskému lonu, ale zadočku. Presnejšie povedané konečníku.
Prečo práve zadoček?
  • Ak chápete análny sex ako praktiku pre homosexuálov, je vysvetlenie celkom jasné. Prečo sa ale análne miluje aj muž so ženou? Je to prosté. Konečník je obopnutý veľmi silným zvieračom, teda dokáže mužov úd veľmi pevne objať - a to má väčšina mužov veľmi rada!
  • V oblasti konečníka sa nachádza množstvo nervových zakončení, takže ak sa partneri naučia análny sex správne vykonávať, môže im to priniesť ešte väčšiu vlnu slasti než milovanie klasické.
Análny sex bolí - je to pravda?
  • Nie tak celkom. Väčšina párov, ktoré definujú análny sex ako bolestivý zážitok, zrejme nevenovala dostatočnú pozornosť technike milovania. Análny sex musí byť sprevádzaný množstvom pozornosti a nehy, ktorá sa bezpodmienečne musí sústrediť na váš zadoček. Bozkávanie, jemné dotyky, masáž, dostatok lubrikačného gélu - to všetko musí byť v predohre zahrnuté!

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sex
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.