loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Láska » Ako vytvoriť z lásky na prvý pohľad trvalý vzťah?

Ako vytvoriť z lásky na prvý pohľad trvalý vzťah?

Ako vytvoriť z lásky na prvý pohľad trvalý vzťah?Váš vzťah pretrvá, ak...
Ako vytvoriť z lásky na prvý pohľad trvalý vzťah?

Od prvej chvíle...
Od prvej chvíle...

Ako z lásky na prvý pohľad vytvoriť trvalý vzťah?

Čo robiť, aby láska pretrvala ,,v dobrom i v zlom, v zdraví aj v chorobe, pokiaľ vás smrť nerozdelí''? Keby existoval recept na lásku a šťastie, keby sme už nemuseli trpieť, zažívať ďalšie rozchody, preplakané a prebdené noci... Keby...

Čo robiť, aby láska na prvý pohľad, v ktorú už verí len málokto, nebola len chvíľkovým vzplanutím?

Keď ste ho spoznali, ihneď ste pochopili, čo je to láska. Keď ste neboli spolu, posielal vám sms-ky. Vďaka tomu ste vedeli, že mu chýbate. Postupne ste sa od nich stali závislá, a keď začal písať čoraz menej, bolo vám to ľúto, nechápali ste, čo sa deje. Prišiel moment, keď vám už nepotreboval dávať stále najavo, že na vás myslí. Bral to ako samozrejmosť.

Obdobie zamilovanosti trvá dva, maximálne tri roky.

Muža vtedy zaujímajú vaše pocity, otvára pred vami svoje vnútro, súhlasí takmer so všetkými vašimi názormi. Ale láska sa počas mesiacov a rokov mení. Čím skôr sa s tým zmierite, tým lepšie. Vzťah, ktorý sa bojí zmien, stráca možnosť hľadania nových smerov a nových cieľov. Musíte sa naučiť zmeny vo vzťahu akceptovať, pretože spolu s nimi sa váš vzťah posúva vpred.

Keď ste zaľúbená, rastú vám krídla, žijete len láskou. Postupom času vás dostihne šedá realita. Musí to tak byť? Nie, záleží len na vás, čo s tým spravíte. Potvrdzujú to zaľúbené páry, ktoré sú aj po dvadsiatich rokoch šťastné tak, ako v deň, keď sa spoznali.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky láska
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.