loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sprievodca » 14 druhov bozkov

14 druhov bozkov

14 druhov bozkovIné typy bozkovBozkávajte sa vždy inak
14 druhov bozkov

14 druhov bozkov
14 druhov bozkov

Vychutnajte si naplno chvíle, keď dosiahnete bozkami nečakané vzrušenie. Navoďte atmosféru jemným „hryzkaním". Možno vám to pripadá veľmi pubertálne, ale nemajte obavy zo stôp na partnerovom krku, prsiach, stehnách ani na inej časti jeho tela!

Začiatočnícky bozk

  • Je to len taký dotyk pier – môžete sa svojimi perami ľahko dotýkať jeho pier alebo sa k nim zľahka pritisnúť. Tento jemný dotyk môže byť výborným začiatkom. Môžete si rovnako vzájomne hladkať pery krúživými pohybmi. Uvoľnite sa a oddajte sa bozkom – prinesie vám to skutočné potešenie s vynaložením minimálneho úsilia.
Motýlí bozk
  • Zľahka prejdite mihalnicami cez partnerove pery, očné viečka, tvár, krk a keď ho bozkávate na prsia, nezabudnite prejsť aj cez bradavky.
„Kvapka"
  • Ak je už atmosféra rozprúdená a vy sa vášnivo bozkávate, oddiaľte trochu svoje pery od partnerových a nechajte mu kvapnúť pár kvapiek slín do úst.
Orientálny bozk
  • Týmto druhom bozku pokryte partnerove pery alebo telo. Uvoľnite svoje pery, krúžte jazykom a potom sa ním zľahka dotknite partnerových pier alebo pokožky. Výborné je striedanie oboch pohybov.
Francúzsky bozk
  • Spočíva len v dotyku pier a ich vzájomnom láskaní krúživými pohybmi.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.