loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Krása » Plastická chirurgia » Vlasové implantáty

Vlasové implantáty

Vlasové implantátyImplantovanie vlasov
Vlasové implantáty

Riešením môžu byť vlasové implantáty
Riešením môžu byť vlasové implantáty

Vypadávanie vlasov je problém, ktorý postihuje ako mužov, tak ženy. Je pravdou, že u mužov je tento jav častejší a viditeľnejší, hoci čísla uvádzajú, že ani ženy na tom nie sú omnoho lepšie: táto nepríjemnosť postihuje dvoch mužov z troch a jednu ženu z piatich.

Samozrejme nehovoríme o normálnom vypadávaní vlasov, ale o hojnom padaní vedúcom k čiastočnej alebo úplnej plešatosti. Existuje mnoho mýtov o tom, čo k strate vlasov vedie: časté umývanie, zlý krvný obeh, nosenie klobúkov atď. Ale všetko sú to len predsudky.

Hlavným dôvodom plešatosti u mužov je dedičný predpoklad, u žien sa jedná o hormonálne zmeny. Okrem toho môžu k plešatosti u oboch pohlaví prispieť aj rôzne choroby, nehody alebo popáleniny.

V zúfalých prípadoch však existuje riešenie: vlasový implantát. Jedná sa o chirurgický zákrok, kedy sa štepy s vlasmi odobraté zo zátylku alebo z bočných strán hlavy implantujú do „obnažených” oblastí. Jedno je potrebné povedať hneď na začiatku: po zákroku bude výsledkom zlepšenie vzhľadu podľa toho, čím v danom okamihu disponujete. Záleží na zdravotnom stave pacienta, na kvalite vlasov a na možnostiach, ktoré sa dajú využiť.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky plastická chirurgia
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.