loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Krása » Praktické rady » Váš zoznam na pláž – čo by ste si nemali zabudnúť

Váš zoznam na pláž – čo by ste si nemali zabudnúť

Váš zoznam na pláž – čo by ste si nemali zabudnúť Sexi aj na pláži
Váš zoznam na pláž – čo by ste si nemali zabudnúť

Ochrana pred slnkom
Ochrana pred slnkom

Aby ste si deň na pláži naozaj užili a vyhli sa nepríjemnostiam, skontrolujte si s nami, či máte naozaj všetko. Ochrana pred slnkom:    

  • Predsa nezabudneme na to najdôležitejšie – krém s ochranným faktorom! Volíme vždy radšej vyššie faktory (SPF okolo 25-30), hlavne ak máme svetlú či citlivú pokožku a tiež na prvé slnečné dni. Umožnia nám byť na slnku dlhšie bez začervenania pokožky. Treba si tiež skontrolovať, či je náš krém odolný voči vode. Konzistenciou je vhodnejší na tvár krém a na telo mlieko. Môžeme si dopriať aj špeciálny krém na citlivejšie miesta tváre, ako je oblasť okolo očí a pery. Niektoré značky kombinujú ochranné účinky s prevenciou proti vráskam. Pri krémovaní nezabúdajme na uši, ktoré sa stávajú často prvou obeťou…
  • Vezmeme si klobúk alebo šiltovku a nejaké tričko, ktoré nás ochránia pred príliš silným slnkom. V tričku môžeme íst i do vody, nezabúdajme, že ani tam nie sme pred slnkom v bezpečí, práve naopak! Ideálny je samozrejme slnečník, ktorý je síce menej prenosný, ale zato neoceniteľný na pláži.
  • Potrebujeme dobré slnečné okuliare, ktoré ochránia naše oči, mimoriadne citlivé na slnko, a zároveň s nimi môžme vždy vyzerať glamour.
Chráňme si vlasy
  • Slnko + slaná voda silno poškodzujú vlasy, preto majme so sebou hrebeň s riedkymi zubami a ideálne i nejaký produkt uľahčujúci ich rozčesávanie. Na trhu tiež existuje množstvo výrobkov, ktoré chránia vlasy pred slnkom vďaka ochrannému filtru a zároveň im dodávajú krásny lesk. Je dobré prečesať si vlasy po každom kúpaní.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky praktické rady
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.