loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Krása » Make-up » Upravené obočie

Upravené obočie

Upravené obočiePinzeta musí byť kvalitnáZáverečná starostlivosť
Upravené obočie

Upravené obočie
Upravené obočie

Všimli ste si koľko krásnych žien sa okolo vás pohybuje? Koľko krások je v radoch celebrít, ale aj obyčajných žien, ktoré denne stretávate na ulici?

Lámete si hlavu nad tým, ako to robia, že vyzerajú stále tak dobre? Majú totiž jeden tajný trik, ktorý dokáže podčiarknuť ich prirodzený pôvab.

Aké je ono tajomstvo krásnych žien? Dokonalé obočie!

Prečo sa oplatí mať krásne obočie

  • Nadelila vám príroda príliš krátke riasy, výrazný nos, úzke pery alebo asymetrickú tvár? Vady na kráse sú pre každú ženu stresujúce - nie však neriešiteľné! Práve správna úprava obočia dokáže zamaskovať každý nedostatok v tvári. Perfektne upravený oblúk nad očami odpúta zrakmi od nechcených vyrážok, vystúpené brady, zapadnutých očí. Môže však tiež na nedostatky upozorniť - a to v prípade, keď si obočie vytrháte zle. Ale nebojte sa - s naším malým rýchlokurzom sa vám žiadna nehoda stať nemôže a úpravu obočia zvládnete sama doma!
Kedy začať s úpravou?
  • Odpoveď je jednoduchá - akonáhle sa vám vaše obočie prestane páčiť! Pamätajte si, že dokonalé obočie = krásny oblúk, okolo ktorého by nemal trčať ani jeden chĺpok! Obočie vytrhávajte pravidelne, akonáhle začnú chĺpky dorastať. Odmietate sa akokoľvek dotknúť svojho obočie, pretože sa bojíte bolesti? Robíte chybu! Existujú totiž vychytávky, ktoré prípadnú bolesť z vytrhávanie chĺpkov dokážu stlmiť. Výborne zaberá napríklad kocka ľadu, ktorou si obočie pred vytrhávaním potrite, čím znecitlivie. Skvele vám tiež poslúži gél na znecitlivenie detských ďasien.
TIP:
  • Ak si chcete vytrhávanie obočia čo najviac uľahčiť, robte ho vždy po kúpeli, prípadne si predtým naparte tvár. Póry v tvári sa rozšíria a chĺpok tak pôjde vybrať raz dva. 

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
Esíčko19 august, 2018 o 14:47
Ďakujem ti za tip :D voskovy produkt som teda ešte neskúšala
ivanuska26516 august, 2018 o 18:21
ja pouzivam tto paletku na obocie notino.sk/makeup-revolution/pro-hd-brows-paleta-pre-licenie-obocia/ a drzi mi, mas tam aj taky vosk na zafixovanie vodeodolny :-)
Esíčko14 august, 2018 o 21:11
Ja mám obočie celkom v pohode, je dostatočne husté, moc si ho nevytrhávam. Ale čo je problém- že je strašne svetlé, bez nalíčenia vyzerám ako bez obočia :D no nenašla som žial žiadny prodkut, ktorý by držal na ňom celý deň a neotrel sa
lenka_samorin27 apríl, 2017 o 14:09
Keď som začala pred pár rokmi chodiť ku kozmetičke, moja predstava bola, že mi obočie vytrhá do tenšej čiarky. Ale prehovorila ma, že moje obočie je k mojej tvári najlepšie, že by ho vôbec nestenčovala a mala pravdu. Dnes si už len vytrhnem tie chĺpky, ktoré trčia z radu.
 
Ďalšie články z rubriky make-up
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.