loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Krása » Praktické rady » Tipy a triky pre krásne ruky

Tipy a triky pre krásne ruky

Tipy a triky pre krásne rukyDomáci pomocníciPre mäkké a hebké ruky
Tipy a triky pre krásne ruky

Tipy a triky pre krásne ruky
Tipy a triky pre krásne ruky

Každá z nás chce byť krásna. Staráme sa o svoje vlasy, pretože práve ony sú tou hlavnou ozdobou ženy. Strážime si celulitídu – aby sme skôr či neskôr zistili, že sme si ju aj tak dobre ustrážili. Preventívne používame krémy proti vráskam a dekolt natierame krémami s push-up efektom. Na jednu časť tela pri tom však s obľubou zabúdame – sú to naše ruky.

A práve nim vďačíme za mnohé. Zaslúžia si tak poriadnu odmenu, čo poviete?

Ruky neschováte

  • Naše ruky sú neustále na očiach. A nielen ony. Vždy keď čosi odkladáme, presúvame, dávame tak na obdiv aj svoje lakte, paže, ramená... Naše ruky nie sú nijako chránené pred škodlivými vplyvmi okolitého prostredia a často ani pred slnečným žiarením. Výsledkom nedostatočnej starostlivosti je jeden holý fakt – naše ruky rýchlejšie starnú. To všetko sa však dá zastaviť a starnutie tým pádom spomaliť. Čítajte ako na to!
Krémujte
  • Počas dňa nesmiete zabúdať svoje ruky krémovať. Cez deň zvoľte ľahšie krémy, ktoré sa rýchlejšie do pokožky vstrebajú. Na noc ich natrite hrubou vrstvou mastného krému a ráno budú hladké a jemné.
  • Pracujete s vodou? V tom prípade si zaobstarajte krém určený priamo pre ruky s prácou vo vlhkom prostredí.
  • Extrémne vysušeným rukám pomôže krém s vitamínom E, panthenolom a ureou, ktorá má vynikajúci hydratačný účinok. Krém rozotrite v dlaniach a medzi prstami. Aplikujte ho tiež na oblasť lakťov.
Peeling
  • O jeho blahodárnych účinkoch ste už isto počuli mnoho. Ste zvyknutá peeling používať na tvár, dekolt, zadok, chodidlá... Skúste si s peelingom prejsť tiež svoje ruky! Malú dávku abrazívneho krému, či sprchového gélu naneste na ramená a jemne po nich krúžte dlaňami. Odumretej pokožky zbavíte peelingom tiež vaše lakte a ruky.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky praktické rady
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.