loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Krása » Pokožka » Tajomstvo mladosti

Tajomstvo mladosti

Tajomstvo mladostiSpánok a vhodná kozmetika
Tajomstvo mladosti

Tajomstvo mladosti
Tajomstvo mladosti

Čas nikoho nešetrí a na našej pleti sa to, bohužiaľ, prejavuje najviac. Poradíme vám však niekoľko tipov na zmiernenie následkov starnutia a na udržanie mladistvého vzhľadu.

Zvislé vrásky okolo úst sa mechanicky vrývajú do vašej tváre zakaždým, keď sa smejete, hovoríte alebo jete. Tento proces sa zastaviť nedá, ale môžete ho spomaliť dôslednou ochranou proti slnečnému žiareniu a dennou terapiou s kolagénom. Výbornými pomocníkmi sú prípravky proti vráskam okolo úst obsahujúce kyselinu hyaluronovú, ktorá vypĺňa jemné línie, alebo krém či sérum , v ktorých sa nachádza madecassoside, obnovujúci poškodené bunky.

Suché pery vyzerajú tenšie a vráskavejšie, než v skutočnosti sú. Aby boli dobre hydratované a udržali sa mäkké a plné, používajte balzam alebo lesk na pery.

S drobnými vráskami na rukách bojujte maskami alebo peelingom s obsahom ovocnej kyseliny AHA (alfa hydroxid acid), ktorá odstraňuje odumreté kožné bunky a pomáha k celkovému obnoveniu pokožky. Keď sa nové, zdravé bunky dostanú na povrch, bude pleť hladšia a vrásky budú menej viditeľné.

Starecké škvrny je možné zmierniť bieliacim činidlom hydroquinone, ktoré je obsahom špeciálnych prípravkov, dostupných v lekárňach. Táto látka zasahuje do enzýmu, ktorý pomáha koži produkovať melanín, čo je tmavý pigment, a ten sa objavuje vo forme hnedých fľakov.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
lenka_samorin29 máj, 2017 o 21:37
vo všeobecnosti suchá pleť vyzerá staršie, preto treba používať správnu kozmetiku na deň aj noc.
 
Ďalšie články z rubriky pokožka
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.