loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Krása » Make-up » Slnečný make up

Slnečný make up

Slnečný make upŠťavnaté peryLetné parfumy
Slnečný make up

Make up na leto
Make up na leto

Make up na leto

Leto rozkvitlo farbami a vôňami. Čo je nové v oblasti mejkapov? Predstavujeme vám najnovšie trendy v líčení. A keďže prázdniny sú skvelou príležitosťou na zmenu imidžu budeme radi, keď sa spolu s nami necháte inšpirovať.

Slnečný make up
Po mesiacoch neutrálneho mejkapu, ktorý sa tváril, že ani neexistuje, nadišiel čas na lesk zlata a bronzu. To však, samozrejme, neznamená, že sa musíte smažiť na slnku, aby ste získali vysnívanú bronzovú pokožku. Stačí, keď použijete vhodnú kozmetiku: samoopaľovací prípravok, balzam a bronzový púder, pomocou ktorých získate pekný odtieň pokožky.

Na akú pokožku?
Na absolútne každú. Na svetlú i hnedú, v prípade hnedej siahnite po medenom odtieni. Ak máte problémy s lesklou pokožkou, siahnite po zmatňujúcom kréme.

Farby
Pastelové farby na pery a na očné viečka odložte bokom, teraz prišiel čas na výrazné farby.

Samoopaľovacie krémy
Samoopaľovací krém alebo balzam, ktorý postupným nanášaním zmení farbu pokožky. Začnite peelingom, aby ste z pokožky odstránili odzmreté bunky. Pokožka musí byť hladká a čistá. Samoopaľovací krém naneste na tvár, vyhnite sa okoliu obočia a línii vlasov. Po nanesení krému si dôkladne umyte ruky, aby sa na nich nevytvorili žlté fľaky.

Bronzový púder
Obsahuje zlaté trblietky, ktoré odrážajú svetlo.

Aplikujte ho pomocou širokého štetca, ktorý uľahčí rovnomerné nanesenie. Púder nanášajte tam, kde slnko prirodzene opaľuje pokožku: čelo, spánky, koreň nosa, lícne kosti. Pokožka by mala vyzerať ako jemne opálená.

Podklad na leto
Ak každý deň používate krémový podklad na tvár, v lete ho nahraďte tónovacím krémom alebo minerálnym podkladom s ľahším zložením. Aj pokožka si musí trochu oddýchnuť.

Nepoužívajte tmavší podklad na to, aby bola vaša pokožka tmavšia! Tvár bude vyzerať ako maska.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky make-up
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.