loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Krása » Make-up » Slávnostný makeup

Slávnostný makeup

Slávnostný makeupZlatistý makeupRozjasňujúci púderPurpurový makeupGlamour nechtySmoky eyes
Slávnostný makeup

Brokátový ošiaľ
Brokátový ošiaľ

Brokátový ošiaľ

Brokátové očné tiene, alebo tiene vo farbe tmavého granátu. Na mihalniciach si vyrobte efekt umelých rias – či už s použitím skutočne umelých mihalníc, alebo nanesením hneď niekoľkých vrstiev kvalitnej maskary.

Nechty na rukách môžete farebne skombinovať s očnými tieňmi. Efekt brokátového štýlu bude o to výraznejší. Pozor si dajte len na dĺžku nechtov, ktorá by nemala presahovať brušká prstov.

V konečnom dôsledku niet lepšej príležitosti na trošku extravagantný brokátový vzhľad než sú plesy, bály, fašiangové párty, či karnevaly.

Náš tip: Čerešničkou na torte dokonalého slávnostného makeupu by mala byť delikátne zdravá a žiarivá pleť. Niektoré z vás môžete vsadiť aj na mierny nádych opálenej pokožky, najlepšie vo verzii samoopaľovacích produktov.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
levicaaa06 január, 2016 o 14:17
slavnostne licenie vie spravit velmi vela a cely outfit tak posobi brilantne :) pocas robenia si vizazistickeho kurzu v amosku v BA sme brali aj tento druh licenia.
Adelaine511204 jún, 2013 o 14:39
http://www.parfums.sk/kozmetika/dekorativna-kozmetika/?f=1-1-2-3644-5189
resse101 január, 2013 o 20:42
Umelé mihalnice dodajú slávnostnému make-upu ten správny šmrnc :) Odporúčam prečítať si návod, ako si ich správne nalepiť, aby vydržali a vyzerali super. Napríklad tu: http://www.umele-mihalnice.eu/ako-spravne-nalepit-umele-mihalnice/
 
Ďalšie články z rubriky make-up
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.