loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Krása » Praktické rady » Nevesta a 10 chybičiek krásy

Nevesta a 10 chybičiek krásy

Nevesta a 10 chybičiek krásyČomu sa na vlastnej svadbe vyvarovať?
Nevesta a 10 chybičiek krásy

Nevesta a 10 chybičiek krásy
Nevesta a 10 chybičiek krásy

Veľkolepý vzhľad na vlastnej svadbe je na nezaplatenie. Vyzerať ale zle na vlastných svadobných fotkách kvôli maličkostiam je zas jednoduchšie, než si myslíte.

Preto, hlavne vám, ktoré ste už takmer krok pred oltárom, predstavujeme ústredných nepriateľov krásy, ktorým sa stačí vyvarovať.

1. Intenzívne opaľovanie nám pridáva na veku a tiež nevyzerá prirodzene. Rozhodnutie o tom či pred svadbou stavíte na  útok umelého žiarenia zvážte aj z hľadiska možných problémov: popáleniny, začervenanie kože, alebo lúpanie. Návštevu solária preto radšej absolvujte najmenej dva týždne pred obradom.

2. Príliš výrazný make-up – nesnažte sa nasilu  zakryť svoje nedostatky, pretože to s nanesením makeupu, či korektoru, môžete prehnať. Make-up by mal byť prispôsobený okolnostiam, takže lepšie je zvoliť medzi jemnejšími odtieňmi, než vyzerať vo svoj svadobný deň ako klaun. Červený rúž v štýle Gwen Stefani a vysoko natupírované vlasy ala Amy Winehouse môžu síce slúžiť ako inšpirácia, ale nie vo váš svadobný deň. V čase svadby neexperimentujte so svojím vzhľadom!

3. Zanedbané ruky – nestačí si ruky natrieť deň pred svadbou hydratačným krémom. Ak chcete aby vaše ruky pôsobili pekne, ich estetická liečba by mala začať už oveľa skôr. Tentokrát ale namiesto domácej manikúry, navštívte odborný salón, kde vám okrem dokonalých nechtov, doprajú aj výživné hydratačné masky, či zábaly.

4. Priveľa vlasovej kozmetiky v tomto prípade je tiež veľmi ľahké prekročiť tenkú hranicu, kedy sa snažíme len o to, aby nám účes neopadol príliš skoro. Výsledkom toho však býva fakt, že naše vlasy pod ťarchou lakov a sprejov na vlasy vyzerajú ako prilba.

5. Zlomené nechty – počas svadobného dňa budú vaše ruky kritickým situáciám vystavené veľmi často, a nechty si tak prejdú skutočným krstom ohňa. Dobrou radou môže byť aj táto: vyhnúť sa dekoratívnej manikúre, ktorá sa na svadbu veľmi nehodí aj z toho hľadiska, že sa ľahko láme.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky praktické rady
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.