loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Krása » Pokožka » Líčenie mastnej pleti

Líčenie mastnej pleti

Líčenie mastnej pletiPravidla líčeníMake-up
Líčenie mastnej pleti

Ošetrenie mastnej pleti
Ošetrenie mastnej pleti

Ženy s normálnou pleťou sú vzácnosťou. Ostatné predstaviteľky krásneho pohlavia, ktoré príroda „obdarovala“ extrémnymi variáciami typu pleti (suchou, mastnou alebo zmiešanou pleťou), im rozhodne závidia. Zatiaľ čo tie „šťastné“ nemajú na práci nič iné, ako radovať sa zo svojho daru, my ostatné sa musíme informovať a hľadať riešenia, aby sme im mohli spoľahlivo konkurovať.

Líčenie mastnej pleti je síce ťažšie a často nám to otravuje život, ale, dámy, vôbec to nie je nemožné. Dôležité je používať kvalitné výrobky spolu s dobre premyslenými rituálmi.

Tajomstvo spočíva predovšetkým v ošetrovaní, v úzkostlivom dodržiavaní denného programu čistenia; to sa musí robiť starostlivo, ale bez silného drhnutia, aby sme pleť neporušili. Odporúča sa nanášanie špeciálnych prípravkov navrhnutých pre mastnú pleť, ale nie v príliš veľkom množstve, aby sme nevyvolali zvýšenú produkciu mazu. Na odlíčenie večer pred spaním a ošetrenie pleti ráno po umytí  sa používa adekvátna kozmetika a jemné pohyby (zase kvôli tomu, aby sme nevyvolali zvýšenú sekréciu mazu).

Majiteľky mastnej pleti musia čisteniu pleti venovať viac starostlivosti než ženy s iným typom pleti. Čo sa týka líčenia, je tu jedna výhoda – robí sa na optimálnom podklade, ktorý zabezpečuje lepšiu kvalitu a dlhšiu trvácnosť.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky pokožka
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.