loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Krása » Make-up » Letný styling

Letný styling

Letný styling
Letný styling

Letný styling
Letný styling

Chce to trochu farby!

1. Pomarančová na pery

  • Pomarančový alebo červený rúž s pomarančovým nádychom sa na jarné a letné mesiace hodí viac ako rúž s tmavým odtieňom. Pokožke dáva teplejší vzhľad a vyzerá viac sexi.
2. Kratšie nechty
  • Ak chcete použiť laky s výraznými tónmi, ostrihajte si nechty. Pôsobí to sofistikovanejšie, samozrejme, lak musí byť aplikovaný dokonalo. Ak nemáte pekné nechty a myslíte si, že krátke nechty vám nepristanú, ostrihané ich nalakujte tak, aby ste po stranách nechali trochu voľného miesta, čím vytvoríte ilúziu dlhších nechtov.
3. Jasné nechty si môže dovoliť každý
  • Hoci nie každá tvár znesie jasný make-up, nechty ho znesú vždy. Jedinou podmienkou je, že nechty sú perfektne upravené a lak správne nanesený.
4. Skúste farebnú očnú linku
  • Je v móde. Hnedá alebo čierna očná linka nudí, na letné večery sa hodí niečo odvážnejšie. Celkovú vizáž už doplňte len jemnými tónmi, neriskujte zbytočne výrazný rúž.
5. Aj farby vám môžu pridať/ubrať roky
  • Jasné farby pokožke dodajú jas, a tým mladistvejší vzhľad. A nehovoríme len o jasných rúžoch, ale aj o očných tieňoch. Sú to najmä odtiene modrej a zelenej.
6. Jasné lesky na pery
  • Jasný lesk sa hodí k pleti s čo najmenej make-upom: stačí korektor, podkladový make-up, púder a riasenka. Aj takto sa môžete stať stredobodom pozornosti.
7. Jasné pery, neutrálne nechty
  • Upútajte len jedným: oblečením, perami alebo nechtami. Ak máte oblečené farebne neutrálne šaty, použite farbu v make-upe. Najistejšie je staviť na jasné pery, nechty by mali tiež pôsobiť neutrálne, aplikujte len priesvitný lak. Stačí jeden jasný detail, dva sú zbytočné.
8. Ružová svedčí každému
  • Ružová má v sebe trochu modrej, červenej a bielej farby, preto svedčí každému odtieňu pokožky. Fialkové odtiene svedčia tmavšej pokožke, žuvačkovo ružová zasa sadne svetlejším typom. Malinovo ružová ide každému.
9. Jasné pery dosiahnete rýchlo
  • Jasné farby sa aplikujú rýchlejšie ako neutrálny vzhľad, pretože rýchlejšie dodajú požadovaný výraz. Ak nechcete pôsobiť príliš výrazne, po namaľovaní si pery utrite do papierového obrúska.
10. Trochu bronzu nezaškodí
  • Bronzer dodá pokožke teplejšiu farbu a perfektne sa dopĺňa s jasnými perami.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky make-up
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.