loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Labioplastika

LabioplastikaAké sú výsledky labioplastiky?
Labioplastika

Labioplastika
Labioplastika

Leto sa rýchlo blíži a nás rok čo rok trápi otázka: „Ako budem vyzerať v plavkách?“.

Niektoré ženy trápia jamky na zadočku a stehnách, niektoré viditeľné kŕčové žily a niektoré sa v plavkách radšej neukazujú vôbec. Prečo? Nepáči sa im ich lono...

Mnoho žien trápi veľkosť alebo vzhľad ich intímnych partií, najmä malých pyskov. Ak sú príliš veľké, môžu sa nepekne rysovať pod bielizňou. Ich majiteľky však často trápia aj sexuálne problémy. Dnešná plastická chirurgia našťastie pozná riešenie!

Trápi vás vzhľad vášho lona? Nechajte si ho upraviť! Ako? Labioplastikou!

Čo lono, to originál

  • Malé pysky sú dve veľmi jemné kožné tkanivá. Prekrývajú ich veľké pysky. Niekedy sa však stane, že malé pysky majú osobitnú veľkosť alebo tvar a tak trochu vyliezajú. Farba aj veľkosť pyskov ohanbia je u každej ženy iná. U väčšiny žien nie sú malé pysky takmer vidieť, výnimku tvorí veľké vzrušenie. Potom, čo sa pysky prekrvia, majú tendenciu sa zväčšovať. Príliš veľké pysky však robia mnohým ženám nielen kozmetické, ale aj zdravotné a predovšetkým psychické ťažkosti.
Čo je labioplastika?
  • Labioplastika je operatívna úprava pyskov ohanbia. Pred niekoľkými rokmi bola na Slovensku skôr vzácnym zákrokom, dnes sa pre ňu rozhoduje čoraz viac žien. Jedná sa o klasickú operáciu, pred ktorou žena podstúpi potrebné predoperačné vyšetrenia. Operácia sa vykonáva vždy až po menštruácii. Počas zákroku sa odstráni prebytočné tkanivo a pysky tak dostanú ten správny tvar. Lono sa zmenší a pôsobí drobnejším dojmom, čo väčšine žien vyhovuje.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky plastická chirurgia
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.