loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Krása » Plastická chirurgia » Korekcia očných viečok

Korekcia očných viečok

Korekcia očných viečok
Korekcia očných viečok

Korekcia očných viečok
Korekcia očných viečok

Korekcia očných viečok

Trápia vás ovisnuté očné viečka alebo vačky pod očami a vyzeráte preto stále unavene, bez ohľadu na to, koľko hodín spíte? S postupom veku koža očných viečok povoľuje a je vo výraznom nadbytku. Dochádza tým k poklesu viečok, čo v niektorých prípadoch môže dokonca obmedzovať videnie. Korekciou očných viečok sa odstráni nadbytočná koža z horných a dolných  viečok, čo tiež prispeje k odstráneniu vrások okolo očí. 

Ako prebieha zákrok?
Zákrok sa robí v lokálnej anestézii. Pri korekcii horných viečok sa vyreže kúsok kože. Rez sa robí v prirodzených záhyboch kože, rana sa uzatvorí malými stehmi. V prípade korekcie dolných očných viečok sa vyreže prebytočná koža, pričom sa rezy robia pod mihalnicami. Vačky pod očami sa odstraňujú redukciou tukového prolapsu. Zákrok trvá asi hodinu.
Často sa robí spolu s liftingom tváre, čo dodá tvári väčší omladzujúci efekt.

Bezpečnosť
Správne prevedenie zákroku nepredstavuje riziko pre oči.

Po zákroku

Po zákroku je potrebné používať studené obklady z kyseliny bórovej. Niekoľko prvých dní po operácii môžete mať problém so zatvorením viečok, je to však len dočasné. Stehy sa vyberajú po týždni. Hojenie trvá asi mesiac, až po tomto čase je možné hodnotiť výsledky zákroku. Hospitalizácia po zákroku nie je nevyhnutná, k bežným činnostiam sa môžete vrátiť po týždni.

Komplikácie
Medzi najčastejšie komplikácie patria problémy s úplným zatvorením horného viečka alebo znížená pozícia dolného viečka, oba sú následkom nadmerného odstránenia kože.

Cena zákroku
Za korekciu očných viečok zaplatíte na Slovensku okolo 600 eur.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky plastická chirurgia
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.