loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Krása » Praktické rady » Domáca kozmetika

Domáca kozmetika

Domáca kozmetikaKozmetika - čo dom dá
Domáca kozmetika

Domáca kozmetika
Domáca kozmetika

Máme tendenciu kupovať si tie najlepšie krémy, aby sme sa o seba dobre starali, finančne sa ruinujeme a zúfalo si uťahujeme opasok, aby sme si mohli dovoliť držať krok s poslednými novinkami kozmetického priemyslu. Nespoliehajte sa však na to, že všetko, čo je drahé, je aj dobré alebo že sa to predáva za primeranú cenu! Existujú aj lacné výrobky, ktoré sú rovnako účinné ako tie drahé.

Prečo máme dávať plno peňazí za drahé kozmetické výrobky? Krásne môžeme byť aj vďaka prípravkom, ktoré si vyrobíme samy doma. Krémy je najlepšie kupovať si, ale to ostatné – čistenie pleti, vyživovanie, jej rozjasňovanie a udržiavanie nám môže ušetriť hromadu peňazí. Poďme šetriť!

  • Na odstraňovanie nečistôt z pleti použijeme pomaranč, ktorého dužinu zmiešame s 2 lyžičkami medu a necháme 2 dni v chladničke. Potom nanášame v hrubej vrstve na tvár ako masku (vyhýbame sa pritom oblasti očí). Táto maska nás zbaví nežiaducich nánosov, tonizuje pleť a dokonale rozjasňuje matnú pleť.
  • Kruhy a vačky pod očami nám pomôže zmierniť rumančekový čaj, ktorý vychladíme a 2 nasiaknuté odličovacie tampóny priložíme na 10 minút na zavreté oči. Potom ráno pod očami už nemáme kruhy ani vačky a náš pohľad pôsobí oddýchnuto.
  • Pre belšie zuby rozkrojíme na polovicu citrón. Po vyčistení zubov normálnou pastou prejdeme zubnou kefkou po dužine citróna a zuby znovu vyčistíme citrónovou šťavou. Zuby sa vybielia prirodzenou cestou, bez drahých prípravkov. Po častejšom použití uvidíte ten rozdiel!
  • Aby tvár vyzerala lepšie, nezabudnite na jar a na jeseň na vitamínovú kúru – je to veľmi dôležité, celý rok budete vo forme a lepšie odoláte útokom zimy.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky praktické rady
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.