loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Krása » Pokožka » Ako ošetrovať pleť

Ako ošetrovať pleť

Ako ošetrovať pleťKompletné ošetrenie Masáž tváreMasážne cvičeniaOkolie očíČelo a spánky
ÚstaKrk a brada
Ako ošetrovať pleť

tutu
tutu

Kompletné ošetrenie pleti

Kompletné alebo veľké ošetrenie pleti je aj názvom jednej z najvyužívanejších služieb kozmetických salónov. Skutočný význam tohto ošetrenia nespočíva ani tak v jeho liečivých schopnostiach ako v jeho relaxačnom účinku. Budete vyzerať oveľa lepšie skôr preto, že sa budete cítiť vo forme a odpočinutá, ako účinkom nejakého "zázračného" pleťového séra! Žiarivý efekt je však neodškriepiteľný!

Kým sa vám kozmetička začne starať o tvár, mala by sa spýtať na vaše stravovacie návyky, spôsob života a na zdravotný stav, aby mohla ošetrenie prispôsobiť tejto podrobnej diagnostike, použiť najvhodnejšie prípravky a aby bola schopná odporučiť vám osobitný program, podľa ktorého budete postupovať vy sama.

Pozor:

  • ak máte príliš mastnú a aknóznu pleť, je lepšie nepodstúpiť kompletné ošetrenie pleti, ktoré môže mať negatívny účinok na mazové žľazy
  • účinok kompletného ošetrenia je dočasný (niekoľko hodín, nanajvýš niekoľko dní)
  • naparovanie a stláčanie pokožky sú agresívnymi technikami pre vaše telo a mali by sa používať iba v obmedzenej miere
  • elektronické liftingy (elektronická masáž tkanív a svalov na odstránenie vrások a stimuláciu krvného obehu a lymfy) majú len chvíľkový účinok

Nebojte sa vyskúšať aromaterapiu. Esenciálne oleje, ktoré sú svojou podstavou podobné mazu kože, sú regulátormi jeho vylučovania. Využívajú sa aj pre svoje stimulujúce a relaxačné účinky.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky pokožka
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.