loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Krása » Make-up » 7 chýb pri líčení

7 chýb pri líčení

7 chýb pri líčeníVyhnite sa aj týmto chybám
7 chýb pri líčení

7 chýb pri líčení
7 chýb pri líčení

V ideálnom svete existuje nekonečná škála líčidiel, dostatok času a finančné možnosti k tomu, aby sme svoju kozmetickú výbavu obnovovali každý rok... A tiež schopnosti k tomu, aby sme líčidlá dokázali správne používať...

Líčenie je úžasný nástroj. Pomôže vylepšiť váš vzhľad, ale len keď je správne prevedené. Cieľom nemá byť, aby ste vyzerali strojene ako maska. Pozrime sa na všeobecné chyby, ktorých sa občas dopúšťame:

1. Používate príliš mnoho, alebo príliš málo líčidiel

  • Líčenie musí odpovedať cieľu, kam idete a dennej dobe. To, čo vyzerá perfektne na večernom raute, môže na nákupoch alebo vo fitness vyzerať hrozne. Keď sa opakovane dopúšťate tej chyby, že sa maľujete príliš, vzbudzujete dojem, že sa veľmi snažíte, ale vynaložené úsilie neprináša adekvátny efekt. Na deň voľte čo najprirodzenejšie líčenie.
  • Zo strachu, aby nevyzerali príliš umelo, niektoré ženy na líčenie radšej zabúdajú. Mali by ste používať minimálne hydratačný krém, korekčnú tyčinku na oblasť pod očami, , mali by ste si vytočiť mihalnice a naniesť trochu rúžu alebo lesku na pery.
2. Zostávate pri rovnakých farbách, výrobkoch a technikách
  • Používate stále tie isté očné tiene, lícenku a rúž ako pri vašom prvom líčení? Rovnako, ako venujete pozornosť najnovším trendom v obliekaní, musíte byť informovaná aj o aktuálnych novinkách v líčení. To však neznamená, že kozmetické výrobky musíte po každej sezóne všetky vyhodiť.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky make-up
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.