loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Sprievodca » Vianočný horoskop 2011

Vianočný horoskop 2011

Vianočný horoskop 2011Ako budete tráviť sviatky?Vianoce podľa hviezd
Ako budete tráviť sviatky?

Ako budete tráviť sviatky?
Ako budete tráviť sviatky?

Baranice

  • Obzvlášť pre dámy narodené v prvej (21.3.-31.3) a druhej (1.4.-10.4.) dekáde bude tohtoročný Štedrý večer predstavovať kritickejší čas. Nov v Kozorožcovi na vás nepôsobí priaznivo. Ste napäté, podráždené, unavené a nešťastné. Vďaka nepozornosti a roztržitosti vás čakajú drobné nehody v domácnosti, straty a partnerské hádky. Hlavne sa nesnažte v týchto dňoch vyriešiť krízu, či vypisovať rozvodové papiere. Už o chvíľu by ste to oľutovali. Ideálne ako sa vyhnúť tomuto vianočnému šialenstvu je vziať si pár dní dovolenky a vianočnými prípravami zamestnať celú rodinu. Narodené v tretej dekáde Barana (11.4.-20.4.) vianočné sviatky prežijú najpokojnejšie z celého tohto zanovitého znamenia. Akurát 26.12. si dajte pozor na menšie výbuchy zlosti a náladovosť, aby ste svojim najbližším nepokazili ešte stále pretrvávajúce sviatky pokoja a lásky.
Býčice
  • Pre Býčice všetkých troch dekád budú tohtoročné Vianoce predzvesťou šťastných zmien. Tie sa udejú najmä na poli lásky a rodinných vzťahov. Očakávať tak môžete zásnuby, počatie dieťatka, stretnutie pána Pravého, alebo udobrenie či zažehnanie všetkých doterajších rodinných kríz. Štedrý večer bude ideálnym dňom na významné rozhodnutia aj rodinné stretnutia plné lásky a porozumenia. Sviatky prebehnú v pokoji a obávať sa nemusíte ani pozvaných či nepozvaných návštev. Všetko totiž prebehne absolútne hladko a bezproblémovo.
Blíženkyne
  • Tohtoročný štedrovečerný nov prežijete tak nejako neutrálne, bez väčších pozitívnych, či negatívnych emócií. U niektorých z vás, obzvlášť u narodených v prvej (22.5.-31.5.) a druhej dekáde (1.6.-10.6.), pretrvávajú ešte stále menšie finančné ťažkosti, ktorých hlavným vinníkom sú ako inak Vianoce. Na mnohých z vás si zasadne aj nejaká tá nádcha, dámy narodené v tretej dekáde (11.6.-20.6.) môže potrápiť nakoniec aj zlá nálada. Pomôcť by mohol pasívny odpočinok v kruhu svojich najbližších. Nič nerobiť, len naplno oddychovať, spať a relaxovať. Iba tak naberiete dostatok síl do blížiaceho sa Nového roka.
Račice
  • Račice prvej (21.6.-1.7.) a druhej dekády (2.7.-11.7.) trochu zmätie Vianočný nov. Rak je znamenie veľmi senzibilné na postavenie Mesiaca, a tak sa môže poľahky stať, že práve tieto dve dekády budú v čase lásky, porozumenia a pokoja, plné hnevu, výčitiek a pochybností. Trochu si usporiadate myšlienky pri vianočnom upratovaní, avšak stále to na úsmev nebude. O niečo lepšie na tom budú narodené v tretej dekáde (12.7.-21.7), pod vplyvom Leva dokážu odolať pochmúrnym vplyvom Luny a s veľkým sebazaprením prežiť tieto sviatky bez hádok a hnevu. Príjemné zážitky ich čakajú najmä v spoločnosti, na návšteve u príbuzných či priateľov.
Levice
  • Vianoce sa budú pre vás všetky, ktoré ste sa narodili v znamení Leva, niesť v duchu širokého úsmevu. Či bude úprimný alebo nie, necháme na vás. Avšak pravda je taká, že úsmev bude v týchto dňoch vašou najsilnejšou zbraňou. Ubránite sa vďaka nemu domácim nezhodám, aj okolitým klebetám. Ak k úsmevu pridáte aj istú dávku romantiky, Vianoce si užijete na maximum. Neha, láska, pokoj a porozumenie. To je to pravé čaro Vianoc, ktorému chtiac či nechtiac nakoniec podľahnú všetky dekády Leva.
Panny
  • Všetky, ktoré ste sa narodili v znamení Panny môžete očakávať pokojné a pozitívne Vianoce. Mesiac je síce v nove, no aj tak vstupuje do vami blízkeho zemského znamenia – Kozorožca. Ten má na vás pozitívny vplyv, obzvlášť čo sa týka obdivu od opačného pohlavia. Vyzeráte očarujúco a ste aj dokonalou hostiteľkou. Jediný problém sa môže vyskytnúť deň pred Vianocami, ak zistíte, že ste zabudli na nejaký darček, privodíte si stavy úzkosti a stresu. Prezrite si preto radšej ešte raz dôkladne váš nákupný zoznam a uistite sa, že všetko je presne podľa vašich predstáv.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.