loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Sprievodca » Vianočný horoskop 2011

Vianočný horoskop 2011

Vianočný horoskop 2011Ako budete tráviť sviatky?Vianoce podľa hviezd
Vianočný horoskop 2011

Vianočný horoskop 2011
Vianočný horoskop 2011

Vianočný čas, ktorý túžobne očakávajú tak deti ako aj väčšina dospelých je po roku opäť tu a nedočkavo nám klope na dvere.

Otvorte mu za pomoci našich horoskopov pripravené a dokonale nachystané.

Všeobecné astro informácie

  • Tohtoročné Vianoce sa budú niesť v znamení novu a Luny pod vplyvom Kozorožca. Mesiac v nove pripadá priamo na Štedrý deň a vstupuje doň o 19 hodine a 9 minúte. Štedrovečerná večera by tak mala byť radšej ľahšie stráviteľná a zdravšia.
  • Nov je totiž ideálny čas na detoxikáciu organizmu, na jeho očistu aj na zbavenie sa prípadných nadbytočných kíl. Skúste preto tohto roku do tradičného šalátu pridať namiesto majonézy biely jogurt, či kyslú smotanu. Vyprážanú rybku nahraďte grilovanou, alebo dusenou a svoj sviatočný stôl zaplňte množstvom čerstvej zeleniny a ovocia. Aj vianočná polievka sa možno tentokrát zaobíde bez zápražky, či množstva tuku. A dokonca aj vianočné koláčiky sa dajú napiecť zdravo, čo takto skúsiť napríklad cuketové muffiny, alebo mrkvovú tortu?
  • Nov vplýva na niektoré znamenia menej, na iné viac pozitívne či negatívne. Ako sa počas vianočných dní bude cítiť práve vaše znamenie, nájdete na najbližších stranách.
Prajeme vám šťastné a veselé, a nech si už pre vás hviezdy nachystali čokoľvek, vedzte že s úsmevom a pozitívnym myslením sa dá zvládnuť takmer všetko.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.