loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Sprievodca » Vaše znamenie a vhodné zamestnanie

Vaše znamenie a vhodné zamestnanie

Vaše znamenie a vhodné zamestnanie  Úspešná prácaNáročná profesiaTvorivá práca
Vaše znamenie a vhodné zamestnanie

Vaše znamenie a vhodné zamestnanie
Vaše znamenie a vhodné zamestnanie

Astrológia okrem iného ponúka tiež veľa užitočných odporúčaní pre úspešnú kariéru. Zaujíma sa aj o rozvoj špecifických schopností každého z nás v závislosti na našom astrálnom znamení.

Z hľadiska astrológie je vhodné, aby sa povolanie, ktoré si zvolíme, zhodovalo s astro-psychickým profilom našej osoby do tej miery, aby sa v rámci vybranej profesie mohli silné stránky uspokojivo rozvinúť.

Je známe, že ľuďom, ktorí sa rozhodli pre profesijnú dráhu, ktorá ich nenaplňuje, podľa astrologického profilu chýbajú určité vlastnosti alebo ich môžu získať len s veľkým úsilím.

Ideálne je zvoliť si od začiatku také zamestnanie, ktoré odpovedá astrologickému profilu kandidáta. Len tak dosiahneme spokojnosť i najlepšie výsledky na pracovisku.

Baran

Ako je známe, Baran je plný energie, je súťaživý a starostlivý. Ľudia narodení v tomto znamení pôsobia vo vojenskej a policajnej oblasti, ako hasiči, ale aj vo verejnom sektore. Barani sú tiež veľmi dobrí obchodníci. Výborne sa orientujú v oblasti predaja a podpory produktov a služieb.

Býk

Pre Býkov je veľmi dôležitá stabilita v zamestnaní. Obyčajne preferujú povolania, ktoré sú dosť vyčerpávajúce, ale súčasne aj dobre platené. Špecifické povolania, kde často narazíme na Býkov, hľadajme v oblasti verejného stravovania, predaja luxusného tovaru, a dokonca aj vo veľkoobchode. Býk bude tiež veľmi úspešný na hudobnej scéne, ako tlačový hovorca alebo právnik.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.