loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Znamenia horoskopu » VÁHY – charakteristika znamenia

VÁHY – charakteristika znamenia

VÁHY – charakteristika znamenia
VÁHY – charakteristika znamenia

VÁHY – charakteristika znamenia
VÁHY – charakteristika znamenia

Váhy (23. september – 23. október)

Pochopte lepšie svoju osobnosť prostredníctvom znamenia!

Váhy  sú znamením jesennej rovnodennosti, kedy je dĺžka dňa v rovnováhe s dĺžkou noci. Narodení v znamení Váh hľadajú rovnováhu, spravodlivosť a harmóniu. Môžu ich obviniť z nerozhodnosti a pokrytectva, pretože hľadanie kompromisov vo všetkom im často bráni prijať vyhranené rozhodnutia a konať. Váha je viac bytosť stvorená pre diplomaciu a slová ako pre činy a vždy bude uprednostňovať mondénnosť pred stretmi záujmov. Ísť do divadla, opery, nechať sa vidieť, ale nerozhodovať, nešokovať.

Živel : Vzduch Opačné znamenie : Baran
Polarita : mužské znamenie Dynamika : kardinálna
Planéta : Venuša Kameň : opál
Časť tela : obličky, koža Farba : ružová, pastelové farby
Obdobie života : štyridsiatka Deň v týždni : piatok
Kľúčové slovo : Zmierňujem Obdobie roka : september/október
Dobrá vlastnosť : otvorený Zlá vlastnosť : nerozhodný

Symbol


Váhy symbolizujú dve misky a ručička meradla,  čím sa vysvetľuje ich dvojaký charakter a vždy hľadanie kompromisu.

Žena Váha

Žena Váha je vždy veľmi zvodná a očarí tých, ktorí sa s ňou stretávajú, či už mužov alebo ženy. Krásna, štíhla, udržiava si príjemné oblinky, ktoré pohladia pohľad. Znamenie pod nadvládou Venuše, bohyne lásky, je to zvodkyňa, máličko egoistická, ktorá svoje osobné šťastie kladie pred šťastie tých druhých.

Žena Váha a práca

Narodená v znamení Váh, váš šarm spojený s inteligenciou, ktorý vám umožňuje pochopiť všetky parametre situácie, z vás robí osobu schopnú zastávať zodpovedné miesta. Vždy ale potrebujete šéfa, niekoho, kto je schopný urobiť posledné rozhodnutie na základe vašej analýzy a znalosti zainteresovaných osôb. Sama budete naozaj trocha váhať, čo bude pre vás nevýhodou v rozhodujúcich momentoch. Nezakladajte si vlastný podnik, v každom prípade nie úplne sama! Naopak, budete veľmi hodnotnou spoločníčkou a neoceniteľnou spolupracovníčkou. 

Žena Váha a láska
Tradicionalistka, s víziou malomestského spôsobu života, žena Váha sníva o tom, že sa vydá za muža, ktorého bude môcť obdivovať. Ak ho nenájde, i tak ďalej sníva o tom, že sa raz vydá. Jej nerozhodnosť môže totiž spôsobiť, že ostane dlho sama. Ak sa stane manželkou, aj ňou zostane, i keby mala tolerovať nevery svojho manžela. Rozviesť sa, to nie je jej štýl! Bude sa teda snažiť zachovať zdanie šťastného páru, ale neskôr si nenechá ujsť chladnú a skrytú pomstu.

Muž Váha

Elegantný a očarujúci, muž narodený v znamení Váh je vždy bezchybne oblečený a vie sa vyhnúť prehreškom proti vkusu. Dbá o to, aby nešokoval a vyhol sa každému nepriateľstvu, v prvom rade sa bude snažiť páčiť a nechať sa obdivovať, pretože, tak ako posudzuje on, veľkú pozornosť venuje tomu, ako posudzujú jeho a čo si o ňom myslia iní. 

Muž Váha v práci

Muž Váha je estét, zamilovaný do krásy. Chce sa stať kaderníkom, vizážistom, krajčírom alebo i umelcom. Ale je to aj odborník na kompromisy, z ktorého bude vynikajúci vyjednávač, vysoko cenený diplomat alebo významný sudca, ktorý vie využívať svoj zdravý rozum a intuíciu na určenie skutočných pohnútok konania osôb v jeho okolí.

Muž Váha a láska
Muž Váha je mužom, pre ktorého vernosť nemá zmysel: príliš šarmantný, príliš nerozhodný, ľahko si nájde niekoľko lások naraz, pretože nikdy nebude mať odvahu alebo priamosť potrebnú na ukončenie vzťahu. Pretože nikomu nechce spôsobiť bolesť, zraní všetkých. Zvodný, veľmi sa páči a nikdy nebude mať odvahu odmietnuť prednosti peknej ženy. Napriek tomu nevyhľadáva rozvod ani odlúčenie a vždy to bude jeho družka, ktorá rozhodne o prerušení vzťahu.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky znamenia horoskopu
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.