loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Sprievodca » Stromový horoskop

Stromový horoskop

Stromový horoskop Znamenie podľa stromu
Stromový horoskop

Horoskop podľa stromu
Horoskop podľa stromu

Mesiac narodenia rozhoduje o tom, ktorý strom patrí do vášho znamenia a ovplyvňuje vás. Vyberte si strom symbolizujúci mesiac vášho narodenia a zistite tak, aké sú vaše najsilnejšie stránky!

Brest (január): Niekedy ste sebeckí, ako po materiálnej, tak aj po citovej stránke. Napriek tomu stále priťahujete pohľady okolia a každý si vás všimne. Ak niekto potrebuje vašu pomoc, nerozmýšľate dvakrát.

Borovica (február): Ste dobrými dôverníkmi. Vždy presne viete, kedy počúvať, kedy hovoriť a čo povedať. Ste radi v spoločnosti rodiny, nevadí vám starať sa o domácnosť, pretože rodina je pre vás vždy a v každej situácii na prvom mieste.

Dub (marec): Ste silní, pyšní, ambiciózni, veľmi seriózni a dobrí obchodníci. Vaša nezávislosť je vlastnosť, ktorú potrebujú odvážni ľudia, máte veľa priateľov a veríte, že skutočnú lásku poznáte len raz v živote.

Orech (apríl): Ste diplomatickí, eleganciu a rafinovanosť máte v krvi. Dobre viete o svojich záujmoch a za nič na svete sa nenecháte zviesť zo svojej cesty. Ste bystrí a radi súťažíte.

Jaseň (máj): Veľmi ľahko si beriete k srdcu každé slovo alebo gesto. Príliš dôverujete okoliu a ani na minútu si nepripustíte, že by niekto mohol využívať vašu naivitu.

Breza (jún): Nevzdávate sa, pokiaľ nepresadíte svoje, ste, ako sa vraví, drzí. Nenecháte sa nikým odstrčiť, a ak sa aj niekto opováži, musí sa pripraviť na boj, pretože vy zaútočíte všetkými zbraňami.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.