loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Znamenia horoskopu » RYBY – charakteristika znamenia

RYBY – charakteristika znamenia

RYBY – charakteristika znamenia
RYBY – charakteristika znamenia

RYBY – charakteristika znamenia
RYBY – charakteristika znamenia

Ryby (19. február – 20. marec)

Pochopte lepšie svoju osobnosť prostredníctvom znamenia!


Znamenie Rýb sa spája s poslednými dňami zimy. Jar je nablízku, príroda čoskoro zakvitne. Ryby sa teda nachádzajú na rozhraní dvoch svetov, medzi chladom zimy a náhlym príchodom jari, medzi ťažkou minulosťou, ktorá prichádza pred žiarivou budúcnosťou, ako všetci dúfame.

Je to znamenie snov, predstavivosti a nekonečna. Nestále, citlivé, ich iracionálnosť je v protiklade so stručnosťou Panny, opačného znamenia zverokruhu.

Živel : Voda   Opačné znamenie : Panna
Polarita : ženské znamenie Dynamika : premenlivá
Planéta : Neptún Kameň : akvamarín
Časť tela : chodidlá, imunitný systém Farba : modrozelená
Obdobie života : neskorý vek Deň v týždni : štvrtok
Kľúčové slovo : Verím Obdobie roka : marec/apríl
Dobrá vlastnosť : citlivý  Zlá vlastnosť : ústupčivý

Symbol

Toto znamenie znázorňuje obrázok s dvoma rybami vedľa seba, ktoré poukazujú na dvojnásobnú citlivosť znamenia schopného vidieť pozitívne aj negatívne stránky každej udalosti, zmierujúceho znamenia, ktoré je schopné spojiť protiklady. Táto dualita je aj dualitou síl, vnútornej a vonkajšej. Ak pôsobia spoločne, je možné dúfať vo všetko; ale ak pôsobia opačnými smermi, nič nefunguje a Ryby sa môžu vrhnúť do dobrodružstiev vedúcich k sebazničeniu.

Žena Ryba


Zvodná a sexy, žena Ryba má veľký šarm a pohľad, ktorý zamáva s mnohými mužmi. Dynamická, stále v pohybe, je veľmi citlivá a preukazuje hlbokú empatiu voči iným. Jej zasnenosť a detinskosť vždy budia dojem, že je duchom niekde inde a výrazne prispievajú k jej očarujúcej zvodnosti. 

Žena Ryba a práca
Ak ste Ryba, nie ste stvorená na domasedstvo, vaše nadšenie a dar presviedčať vás práve naopak vedú k ostatným ľuďom. Bude z vás preto veľmi dobrá obchodníčka, môžete sa nechať zviesť aj politikou, kde vám výrazne pomôže sila vášho presvedčenia a  talent presvedčiť ostatných. Tiež sa budete cítiť dobre v umeleckých povolaniach, obzvlášť ako filmová alebo divadelná herečka.
 
Žena Ryba a láska
Zamilovaná do poézie a romantiky, žena Ryba miluje vášnivo a nadšene. Nenávidí celibát, neustále hľadá muža svojho života, a často, ba až príliš často, ho aj stretne ! Je to žena lások na prvý pohľad, zamiluje sa v okamihu, a tak isto aj prestane milovať. Život je príliš krátky na to, aby zotrvala vo vzťahu, ktorý nie je dokonalý. Žena Ryba miluje každého svojho partnera, či už bol prvý alebo posledný, prenikavou a intenzívnou láskou. Ale všetko musí byť dokonalé, ako vo sne, ak nie, dobrodružstvo skončí tak rýchle, ako začalo.  

Muž Ryba


Veľmi jemný, muž Ryba je citlivý muž, trocha rojko. Vždy máte dojem, že myslí na čosi iné, ibaže by bol mimo... Pre svoju citlivosť býva až precitlivený. Emotívny, kolíše medzi protichodnými citmi, často je neschopný rozhodovať sa.

Muž Ryba v práci
Na počudovanie sa muži v znamení Rýb prejavujú ako vynikajúci obchodníci, obzvlášť v neistom a mierne špekulantívnom prostredí. Muž Ryba môže urobiť veľmi dobré obchody s nehnuteľnosťami, môže sa stať obchodným zástupcom alebo významným bankárom, alebo môže založiť podnik, ktorý mu prinesie spoločenský a finančný úspech. Citlivý, muž Ryba môže zažiariť aj v lekárskej kariére. A napokon, jeho zasnenosť a silná citlivosť, ktorá niekedy z neho robí až človeka zaživa stiahnutého z kože, ho predurčuje na to, aby sa z neho stal veľký umelec, geniálny maliar alebo výnimočný tvorca.

Muž Ryba a láska

Muž Ryba je presvedčený, že je verný, hoci mu  jeho nerozhodnosť často bráni prerušiť vzťah so svojou ex-manželkou a popritom sa už ožení s novou láskou. Jeho láska je absolútna, mystická, úprimná a ak sa aj stýka s viacerými ženami súčasne, je to jednoducho preto, že keď je s jednou, zabudne na všetky ostatné. Treba mu nechať slobodu, nesnažiť sa ho uväzniť a podeliť sa s ním o rovnakú túžbu po nekonečnej láske.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
gajana11 január, 2015 o 18:11
Výstižné, ako by som čítala román o sebe :0)))
 
Ďalšie články z rubriky znamenia horoskopu
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.