loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Sprievodca » Rok Zajaca – 2011

Rok Zajaca – 2011

Rok Zajaca – 2011
Rok Zajaca – 2011

Rok Zajaca – 2011
Rok Zajaca – 2011

Po búrlivom roku Tigra prichádza mierlivejší rok Zajaca. Ak ste unavené a doráňané ako po storočnej vojne, teraz nastáva ideálny čas na zregenerovanie tela aj mysle. Vyliečte si modriny aj rany, ktoré vám bývalý rok uštedril a pripravte sa na nové a hlavne veselé zážitky a pôžitky.

Rok Zajaca otvára nové brány do sveta fantázie, smiechu, kreativity a voľnosti. Pravidlá, zákony aj predpisy sa stávajú voľnejšími. Prestávajú diktovať, kázať, prikazovať, nariaďovať, veliť...

Pozrite sa s nami na to, v ktorých oblastiach života sa tento rok určite nestratíte!

  • Láska: V láske môže tohtoročná zajačia bezstarostnosť vyústiť nielen do romantických a vášnivých vzťahov, ale aj do unáhlených a vo svojej podstate zbytočných rozchodov. Pozor na popletenie hláv temperamentnými neverníkmi, ktorých bude počas tohto roku v uliciach akosi viac než obvykle. Ak dokážete seba aj svoj vzťah uchrániť pred bezhlavou zamilovanosťou, rok Zajaca vám za odmenu prinesie rodinnú pohodu okorenenú o príjemné intímne chvíľky.
  • Vzťahy: Vojnové konflikty vo vašom okolí pôjdu bokom, upadnú do zabudnutia, prípadne vám vyhlásia mier. Prevládať budú zábavy všakovakého druhu, stačí si len nájsť to svoje. Čas je ideálny na zásnuby, svadby, krstiny a veselé párty pre všetkých, ktorí majú chuť a čas sa zabávať. A veru takých vás nebude málo.
  • Práca: V práci sa u mnohých objaví tendencia odkladať nepríjemné povinnosti na neskôr a potom opäť na neskôr a inokedy, až na ne radšej úplne zabudnúť. Ak ale nebudete vedieť prekonať svoju pohodlnosť, môžete si do ďalšieho roku nachystať nepríjemne prekvapenia. Obzvlášť začínajúce podnikateľky, by si mali nenáhlivý skackavý krok ustrážiť a schmatnúť obchodnícke šťastie, ktoré im tento rok núka, poriadne za pačesy!
  • Zdravie: ohrozená môže byť najmä tráviaca sústava, ktorej mnohí dajú poriadne zabrať. Rok Zajaca bude totiž zvádzať k pôžitkárskym prehreškom, preto môžete ľahko nabrať aj nejaké tie kilá navyše. Ak sa ale budete správať ako aktívny Zajac, raz dva ich vybeháte, vytancujete či premilujete.
Známe osobnosti narodené v znamení Zajaca: Albert Einstein, Frank Sinatra, Brad Pitt, Drew Barrymore, Fidel Castro, Michael Jordan, Seal, Sting, Tori Amos, 50 cent, Whitney Houston

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.