loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Sprievodca » Rok Draka – 2012

Rok Draka – 2012

Rok Draka – 2012
Rok Draka – 2012

Rok Draka – 2012
Rok Draka – 2012

A je tu! Toľko spomínaný, tajomný až mystický rok 2012.

Čo nás čaká? Skutočný koniec sveta? Prehĺbenie krízy? Problémy nad problémy? Nie tak pesimisticky, milé dámy!

Pozrime sa na rok Draka z pohľadu čínskych horoskopov a polemizujme o ňom radšej s úsmevom na tvári.

Čo nám rok Draka prináša už pravidelne každých 12 rokov?

  • Láska – V Číne sa rok Draka považuje za priaznivý rok pre uzavretie manželstiev aj narodenie detí. Do vzťahov vnáša istoty, vášeň, príťažlivosť, ale aj silu prekonať všetky prekážky. Požiadal vás váš drahý o ruku? Naplánujte si svadbu ešte na tento rok a to so všetkou pompénznosťou aká roku Draka prislúcha! Pozor ale tiež na sklamania v láske. Drak do našich životov prináša veľa lásky, no rýchlo a hlavne bez okolkov dokáže tiež poukázať na nefunkčné vzťahy. Krízy v láske, rozchody a rozvody môžu byť preto rovnako bolestivé, ako šťastné vedia byť tohtoročné vydarené vzťahy.
  • Zdravie – Rok Draka má tendencie napĺňať ľudí životnou energiou a optimizmom. Nepreceňujte však svoje schopnosti za každých okolností a nasilu, inak sa môžete rýchlo unaviť, a to tak po fyzickej ako aj psychickej stránke. Rok Draka prináša do oblasti zdravia možné problémy s kondíciou, nehody z nepozornosti, ale aj psychické problémy súvisiace s depresiami a vyhorením. Najmä ohnivé znamenia nevedia v roku Draka len tak relaxovať. Neustále ich poháňa akási neviditeľná túžba po vyšších cieľoch. Keď táto túžba ale vymizne z našich sŕdc, vytratí sa aj všetka radosť zo života. Podporujte sa preto navzájom so svojimi blízkymi a stojte na blízku každému, kto vysiela tiché „Sos“.
  • Práca – Neskrotný a mocný Drak nám dodáva množstvo energie, sily a odvahy púšťať sa aj do tých najnáročnejších projektov. Máme tendencie prekonávať seba samých a odpoveď NIE, odrazu nepoznáme. Veľké ambície budú väčšinu z nás ťahať do neznámych vôd, avšak Drakovi odvaha nechýba. Rok je mimoriadne prajný zarábaniu peňazí, ale žičí tiež pôžičkám a hypotékam. Mladšie ročníky sa tento rok dokážu ľahšie postaviť na vlastné nohy, ale ani ostatným nechýba sebavedomie. Pozor len na to, aby prílišné sebavedomie, nepôsobilo na vaše okolie ako arogancia, inak sa dostanete chtiac nechtiac do ťažkých súbojov.
  • Rok Draka všeobecne – Ohnivý Drak vnáša do našich životov poriadnu dávku rozruchu. Vo svete sa nevylučujú ani prírodné katastrofy, či násilnosti, avšak v konečnom dôsledku tie sa vyskytujú už v každom roku čínskeho znamenia. Drak svojou mocou možno len umocní náš pohľad na niektoré pohromy, no zároveň nás hneď na to veľkolepo poteší dobrými správami. Rok Draka väčšina z nás prežije asi tak, ako čas strávený na húsenkovej dráhe. Chvíľu budeme dole, chvíľu zase hore, ale zakaždým v pohybe!
Známe osobnosti narodené v roku Draka: Nicolas Cage,  Robbie Williams, Calista Flockhart, Al Pacino, Courtney Cox,  Keanu Reeves, Sandra Bullock,  Sigmund Freud, Reese Witherspoon, John Lennon...

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.