loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Znamenia horoskopu » RAK – charakteristika znamenia

RAK – charakteristika znamenia

RAK – charakteristika znamenia
RAK – charakteristika znamenia

RAK – charakteristika znamenia
RAK – charakteristika znamenia

Rak (22. jún – 22. júl)
 
Pochopte lepšie svoju osobnosť prostredníctvom znamenia!


Rak je znamením letného slnovratu, kedy je Slnko najvyššie, a predsa je vodným znamením, nie ohňovým. To nie je jediný paradox tohto znamenia označujúceho koniec jari a začiatok leta. Narodení v znamení Raka sú veľmi intuitívni, zmysloví a cítia silnú potrebu byť upokojovaní. Rodina je pre nich veľmi dôležitá, niekedy až príliš. Rak je veľmi majetníckym znamením! Nachádzajúci sa rozhodne pod ženským vplyvom (vodné znamenie, so ženskou polaritou, ovplyvnené Mesiacom, spojené s prsiami a žalúdkom), Rak sa spolieha na svoj inštinkt, chráni sa, ale ochráni a bude vzpruhou pre tie a tých, ktorí sú mu drahí. Vnútorný nepokoj a pochybnosti však nebránia Rakovi konať. Kardinálne znamenie, Rak nebude váhať konať a ísť dopredu. A ak sa aj neustále odvoláva na svoju minulosť, detstvo, rodinu, nebráni mu to mať ambície a zaobstarať si prostriedky na uskutočnenie svojich snov. 

Živel : Voda Opačné znamenie : Kozorožec
Polarita : ženské znamenie Dynamika : kardinálna
Planéta : Mesiac Kameň : perla
Časť tela :  prsia a žalúdok Farba : biela, strieborná
Obdobie života : dospievanie Deň v týždni : pondelok
Kľúčové slovo : Cítim Obdobie roka : jún/júl
Dobrá vlastnosť : intuitívny Zlá vlastnosť : nestály

Symbol

Rak je znamením vody;  predstavuje ho rak chránený svojím pancierom. Veľmi citlivý, chráni sa, ale vie sa aj brániť: dajte si pozor na jeho klepetá!

Žena Rak

Žena Rak vyzerá krehko. Pekná, má šarm a vie sa na vás pozerať obrovskými očami, za ktorými uvidíte iný svet a oľutujete tvrdosť toho nášho. Je tvorkyňa, vizionárka, ktorá sa nezdá byť pripravená na tvrdosť každodenného života. Príliš sladká, príliš jemná, vždy pripravená poslúžiť druhým, predstavujeme si ju zraniteľnú, myslíme si, že sa už-už zlomí. Ale nemýľme sa; je to žena odhodlaná, pripravená brániť svoje myšlienky, deti alebo svoje priateľky s energiou a silou, akú by sme nepredpokladali. Je to najmaterskejšie zo znamení, pod dvojitým vplyvom svojej ženskej polarity a Mesiaca, ktorý vládne jeho domu.

Žena Rak a práca
Ženské znamenie par excellence, Rak vyniká vo všetkých profesiách spojených so ženou alebo deťmi.  Môžete byť učiteľkou, psychologičkou, pediatričkou, ale tiež zdravotnou sestrou, lekárkou alebo opatrovateľkou. Byť Rakom znamená byť dvakrát ženou. Budete výnimočnou mamou, ale viete si vypočuť aj stratených adolescentov a chrániť ich tým, že odokryjete malú škáročku vo vašom pancieri, aby ste ich prichýlili. 

Žena Rak a láska
Rak je veľmi ženské znamenie spojené s detstvom a rodinou. Žena Rak nikdy neváha medzi kariérou a rodinným životom: jej rodina a priatelia sú pre ňu dôležitejší ako peniaze alebo profesionálna prestíž. Jej ideál: mať domácnosť, stabilného druha, deti. Muž, s ktorým bude žiť, bude musieť byť skôr druhým otcom alebo bábätkom, o ktoré sa bude matersky starať, ako milencom. Hyperženská, žena Rak tiež potrebuje navštevovať svoje priateľky a zmeniť pravidelne vzduch cestovaním.

Muž Rak

Muž Rak nezostáva pri jednom paradoxe. Tiež pod vplyvom Luny a v tomto tak ženskom znamení môže byť zasnený, buď s tvárou ako maľovanou a okrúhlou ako bábätko, alebo extrémne predĺženou s jasným a zároveň zblúdilým pohľadom, ako postava od Modiglianiho. Bude hľadať ženu, ktorá mu bude druhou matkou a ocení jeho citlivosť a nehu.

Muž Rak v práci
Muž Rak je intuitívny človek, rojko: vhodné sú pre neho všetky kreatívne a umelecké povolania. Vyniká v povolaniach silne spojených so ženským prostredím: štylista, maskér, kaderník, ale aj lekár, psychológ, gynekológ alebo učiteľ. Má veľmi dobrý kontakt so ženami a deťmi.

Muž Rak a láska
Romantik, muž Rak miluje a chápe ženy, ktoré oceňujú jeho nehu a citlivosť. Muž Rak je vždy príjemný, hoci môže byť neverný; je to muž v ženskom znamení, pozoruhodný milenec, ktorý nemôže žiť bez žien. Ako starne, upína sa na svoj domov, ženu a deti, bude sa tešiť zo svojho rodinného šťastia a nebude už mať potrebu prežívať romantické eskapády, postačí mu, ak si ich predstaví.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky znamenia horoskopu
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.