loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Znamenia horoskopu » PANNA – charakteristika znamenia

PANNA – charakteristika znamenia

PANNA – charakteristika znamenia
PANNA – charakteristika znamenia

PANNA – charakteristika znamenia
PANNA – charakteristika znamenia

Panna (23. august – 23. september)

Pochopte lepšie svoju osobnosť prostredníctvom znamenia!

Panna je zložité znamenie, ešte nejasnejšie ako Blíženci. Existuje v nej múdre a nevinné dospievajúce dievča spolu s excentrickou a opojnou mladou ženou, múdra Panna a nerozumná Panna.
 
Chránená Merkúrom, inteligentným poslom gréckych a rímskych bohov, je perfekcionistka, detailistka, schopná, úslužná a poriadna.

Šieste znamenie zverokruhu spojené s obdobím vinobrania po zbere úrody, Panna, je znamením premenlivým, osobou s dvoma tvárami, ktorú priťahuje tak noc ako aj svetlo...

Živel : Zem Opačné znamenie : Ryby
Polarita : ženské znamenie Dynamika : premenlivá
Planéta : Merkúr Kameň : zafír
Časť tela :  brucho, mozog Farba : námornícka modrá, neutrálne farby
Obdobie života : tridsiatka Deň v týždni : streda
Kľúčové slovo : Analyzujem Obdobie roka : júl/august
Dobrá vlastnosť :  uvážlivá Zlá vlastnosť :  puntičkárska

Symbol

Symbol Panny pripomína « M » ako Merkúr so slučkou na poslednej nožičke písmena M predstavujúce ženské pohlavie. Panna je znamenie ženské, ktorého živlom je Zem (Gaia, pre Grékov matka všetkých Bohov). Zatočenie slučky vyvažuje dve protichodné tendencie, dobro a zlo, jing a jang. Hoci vyhľadáva v prvom rade mier a múdrosť, Panna sa bude vždy zmietať medzi dvomi protirečivými vplyvmi, medzi múdrou Pannou a nerozumnou Pannou.

Žena Panna

Dlhé vlasy, mladistvá tvár, jemná a hladká, jasný a ostrý pohľad, žena Panna sa vie obliekať s vybraným vkusom a oceňuje módu. Ale popri múdrej Panne sa často vynorí nerozumná a excentrická Panna, s odvahou obliecť si šaty originálne, ba až pochybného vkusu, ktoré pripomínajú, že jej tvár prostého dievčaťa nie je až taká naivná ako sa zdá! 

Žena Panna a práca
Vaša oddanosť sa hodí pre všetky profesie v službách iným. Bude z vás znamenitá lekárka alebo sestrička, učiteľka ktorú všetci milujú, vaša kompetentnosť a váš zmysel pre poriadok vám prinesú iba chválu. Avšak vaša skromnosť a nedostatok dôvery vás nabádajú zostať v tieni, vy sa radšej vyhnete poďakovaniu a opäť sa pustíte do práce. S trochou opovážlivosti môžete dokonale uspieť na riadiacich postoch, kde si všimnú a ocenia vašu profesionalitu a serióznosť. 

Žena Panna a láska

Žena Panna nevyhľadáva pestrosť za každú cenu, naopak. Nebojí sa zostať slobodná. Pretože je veľmi náročná, nedá sa ľahko zviesť, treba si ju zaslúžiť a biť sa o ňu, ak nie, zostane nedosiahnuteľná. Ale ak nájde dostatočne zrelého a seriózneho muža, môže si ho vziať, mať deti a zostať s ním celý život dokonale spokojná. Je schopná vydať sa, len čo dospeje a svojmu manželovi bude pomáhať najúčinnejším spôsobom! Celkovo je dokonalou ženou, ale môže to viesť aj k tomu najhoršiemu, ak sa dokonalosť stane nudou, manžel môže nakoniec hľadať inde dobrodružstvo a exotiku, ktorú doma nikdy nemá.

Muž Panna

Často štíhly, drží sa v ústraní, hovorí pomaly, muž Panna na seba neupozorňuje a je to naozaj škoda, pretože je pozoruhodný. Veľmi schopný, pedantný, vyniká v mnohých činnostiach, hoci jeho snaha o detaily môže liezť na nervy. Jeho inteligencia je veľmi vycibrená, ale starostlivo ju skrýva, nerád sa dostáva do popredia. Naučte sa to odhaliť, neoľutujete!

Muž Panna v práci
Muž Panna je ideálny zamestnanec. Jeho serióznosť a zmysel pre poriadok z neho robia pozoruhodného úradníka a spolupracovníka, ktorého si jeho kolegovia, šéfovia a podriadení vážia. Je to asistent alebo ideálne číslo dva pre každého vedúceho, extrémne kompetentný, ktorý nevyužije vašu neprítomnosť, aby zabral vaše miesto!

Muž Panna a láska

Muž Panna dáva najavo konformizmus, pre ktorý sa môže zdať nudný. Často zostáva slobodný, a to je naozaj škoda. Jeho nedôvera a nesmelosť sú handicapom pri zvádzaní. Bojí sa, že sa v žene zmýli a hľadá útočisko v samote. Ak sa ale napokon zamiluje, ožení sa s nadšením, bude verný a na celý život odovzdaný tej, ktorú si vyberie. Len ho nikdy nežiadajte, aby vás prekvapil!

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky znamenia horoskopu
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.