loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Znamenia horoskopu » Ochranné planéty znamenia zverokruhu: Jupiter a Strelec

Ochranné planéty znamenia zverokruhu: Jupiter a Strelec

Ochranné planéty znamenia zverokruhu: Jupiter a Strelec
Ochranné planéty znamenia zverokruhu: Jupiter a Strelec

Jupiter a Strelec
Jupiter a Strelec

Planéta Jupiter predstavuje potrebu rozvíjať sa a objavovať pravdy, ktoré prinesú odpovede na nejasnosti vo vašom živote. Jupiter povedie vašu cestu tak, aby vás dostal tvárou v tvár neočakávaným situáciám, ktoré odhalia prekvapujúce reakcie, dokonca i pre vás.

Keď sa Jupiter nachádza na osi znamenia, budete mať veľa šťastia, celú túto dobu budete chránený vyššími silami. V astrológii je Jupiter priaznivou planétou, ktorá vám vyhladí cestu, po ktorej sa vydáte, musíte byť len otvorený a plný optimizmu. Načerpajte pozitívnu energiu a Jupiter sa tak stane magnetom smerujúcim všetky krásne veci k vám. Táto planéta vylieči i najhlbšie rany, novšie alebo staršie, ktoré zabolia zakaždým, keď sa ich dotknete, a preto je dobré využiť toto obdobie k naplneniu vlastného osudu.

Symboly Jupitera: osud, šťastie, ušľachtilosť, sloboda, vyššie vzdelanie, riešenie, otvorenosť, optimizmus, nádej, spiritualita, veľké myšlienky, premiéra, morálnosť, ochrana, múdrosť.

Záporná stránka Jupitera: bohužiaľ zabúdate na skromnosť. Myslíte si, že všetko dobro vám patrí celé, že nemusíte nič vracať alebo venovať pozornosť potrebám a pocitom druhých. Preto sa v tomto období majte na pozore, aby ste neriskovali, že sa vám vzdiali vaša rodina alebo priatelia.

Účel planéty Jupiter: pomáhať vám rozvíjať sa ako v súkromnom živote, tak i v profesii. Takto budete mať úspech napriek všetkým prekážkam.

Drahé kamene:  tyrkys a ametyst vám dodávajú pozitívnu energiu

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky znamenia horoskopu
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.