loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Znamenia horoskopu » Ochranné planéty znamení zverokruhu: Mesiac a Rak

Ochranné planéty znamení zverokruhu: Mesiac a Rak

Ochranné planéty znamení zverokruhu: Mesiac a Rak
Ochranné planéty znamení zverokruhu: Mesiac a Rak

Mesiac a Rak
Mesiac a Rak

Mesiac predstavuje potrebu citového naplnenia, túžbu nájsť ideálneho partnera, s ktorým sa budete emocionálne doplňovať.

Keď sa Mesiac nachádza na priamej osi znamenia, uvedomíte si vlastné pocity v rôznych situáciách, v ktorých sa môžete nachádzať, v súkromí alebo v oblasti profesie. Tak budete presne vedieť, aké kroky by ste mali ešte podniknúť, aká by bola správna voľba, ale samotné rozhodnutie bude ťažké. Tiež vás čaká množstvo emocionálnych zmien: raz budete šťastní, inokedy smutní. Poloha Mesiaca v najbližších bodoch znamenia vám otvorí oči a budete vedieť, čo môžete očakávať od ľudí vo vašom okolí. Napríklad, keď je spln, je najvhodnejší čas na splnenie vašich citových potrieb a túžob, ktoré vo svojom vnútri uchovávate.

Symboly Mesiaca: premenlivý temperament, neverbálna komunikácia, preskúmané pocity, matka, inštinktívna reakcia, intuícia, jedlo, oddanosť, ochrana, pamäť, dojmy, úvahy, citlivosť, dom, puto, zabezpečenie/neistota, pocit prináležitosti.

Záporná stránka Mesiaca: ľudia narodení v tomto znamení sú veľmi emotívni, niekedy nevidia nič okrem seba a riadia sa len vlastnými pocitmi. Keď začnú nový vzťah, tak sa mu už od začiatku príliš oddávajú, a preto riskujú, že budú často zranení.

Účel Mesiaca: nájsť emocionálnu rovnováhu a keď ju nájdete, premeníte sa v človeka, z ktorého vyžaruje život. Doslova z každej bunky tela.

Drahé kamene: striebro a perly vám dodávajú potrebnú energiu

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky znamenia horoskopu
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.