loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Numerológia » Numerológia – vaše osobné číslo

Numerológia – vaše osobné číslo

Numerológia – vaše osobné čísloNumerológia číslo 4 - 9
Numerológia číslo 4 - 9

Numerológia číslo 4 - 9
Numerológia číslo 4 - 9

Číslo 4 – štvorka je silno spojená s peniazmi a majetkom. Tým, ktorým toto číslo prislúcha tak pri narodení dáva do vienka schopnosti rodeného finančníka. S nimi ide ruka v ruke nielen schopnosť nahromadiť peniaze, ale tiež schopnosť si nahromadený majetok rozmnožiť a výhodne investovať. Zároveň sa tieto osoby vyznačujú aj vlastnosťami ako sú opatrnosť, rozvážnosť, ale aj občasné pocity osamelosti, či melanchólie.

Číslo 5 – táto číslica predstavuje aktivitu a silu jedinca a prejavuje v ňom túžbu po moci, ktorá kráča ruka v ruke s úsilím o dynamickú zmenu. Ide tak o dobrodružné osoby, ktoré v živote nezaháľajú a málokedy ostanú stagnovať na jednom mieste. Ich vnútorná hnacia sila ich tak ženie dopredu k vysnívaným cieľom, ktorých je v živote ľudí s osobným číslom 5, vždy hneď niekoľko.

Číslo 6 – osobné číslo 6 prebúdza vo svojich nositeľoch obrovskú lásku k životu. Sú to ľudia pravdovravní, bojujúci za spravodlivosť a naplno milujúci život, svoju rodinu a svoj domov. Tieto osoby, hlavne v oblasti lásky, charakterizuje ich zodpovedné a spoľahlivé konanie. Občas, najmä pod vplyvom dominantnejších osôb, tak podľahnú jej vedeniu a stanú sa z nich prispôsobiví až závislí partneri na tom druhom.

Číslo 7 – magické číslo sedem svojim zrodencom dáva pri narodení do vienka patričnú dávku tajomnosti. Láska k všetkému čarovnému ich tak bude sprevádzať po celý život. Mimo iného bývajú tieto osoby tiež zasnené, melancholické a už v detstve mimoriadne hĺbavé. Sedmička je aj číslom plodnosti, lásky, nehy, dobroty a cnosti, a tieto pozitívne vlastnosti nechýbajú ani ich nositeľom a nositeľkám.

Číslo 8 – osoby narodené pod číslom osem mávajú zložitý charakter. Zároveň sú silnými individualistami a pýšia sa tiež mimoriadne pevnou vôľou. V pracovnom smere im tak bývajú otvorené všetky brány, avšak v láske ich vďaka svojej neústupčivej povahe čakajú mnohé komplikácie. Osmička prebúdza v človeku aj technické nadanie a túžbu po objavovaní.

Číslo 9 – osobné číslo deväť prebúdza veľkú bojovnosť. Tí, ktorým toto číslo vyplýva z dátumu narodenia sú v živote aktívni, rozhodní a hlavne bojovní. Na ceste za svojimi snami dokážu byť hádaví, agresívni, až útoční. Čim viac komplikácii ich postretne, tým väčšiu agresiu voči svojmu okoliu vyvinú. Ak ale stretnú skutočnú lásku, dokážu jej zniesť aj modré z neba.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
mechanis21 február, 2014 o 14:48
pekne numerologia a horoskopy http://horoskopy.pozri.sk
ma vzdy zaujimali...........
 
Ďalšie články z rubriky numerológia
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.