loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Numerológia » Numerológia mena – charakteristika

Numerológia mena – charakteristika

Numerológia mena – charakteristika
Numerológia mena – charakteristika

Numerológia mena – charakteristika
Numerológia mena – charakteristika

Ak ste si v predchádzajúcom článku vypočítali numerologické číslo, ktoré prislúcha vášmu menu, v tomto článku si môžete v stručnosti prečítať, ako na vás vlastne toto číslo vplýva.

Za podstatné môžete považovať nielen výsledné číslo, ktoré vám vzniklo súčtom krstného mena a priezviska, ale význam môžete prikladať aj na samotné krstné meno, či dokonca prezývku, ktorou vás volá vaše okolie.

  • Číslo 1 – čím viac jednotiek vo vašom mene, tým väčšia emocionálna energia a túžba po nezávislosti. Ak máte jednotky aj v dátume narodenia, aj v samotnom mene, táto energia sa len znásobuje.
  • Číslo 2 – dvojky znásobujú mierumilovné správanie svojho nositeľa a zjemňujú túžbu po nezávislosti, ktorá by mohla vyplynúť aj z čísla jeden, v dátume narodenia. Zvyšujú intuíciu, ale aj precitlivelosť, a ak ich je viacej ( v mene a zároveň aj v dátume narodenia) môžu stáť aj za nižším sebavedomím.
  • Číslo 3 ak vo vašom mene prevládajú trojky, máte veselú a družnú povahu a radi vyhľadávate spoločnosť iných. Trojka so sebou prináša tiež komunikatívnosť a bystré a pohotové myslenie.
  • Číslo 4 – toto číslo vaše povahové vlastnosti buď posilní, alebo oslabí, všetko v závislosti od čísiel vo vašom dátume narodenia. Štvorka ale vo všeobecnosti vnáša do ľudských pováh direktívnosť a sebadôveru. Najideálnejšia je ak sú v dátume narodenia čísla 3, 5 alebo 8.
  • Číslo 5 prináša slobodu, a v rámci numerológie mena, sa hodí ku každému dátumu, v prípade, že ich v samotnom mene nie je priveľa. Inak sa človek stáva priveľmi emotívnym až úzkoprsým.
  • Číslo 6 – sa spája s krásou, harmóniou a vnímavosťou. Viaceré šestky však môžu povahe svojho nositeľ skôr ublížiť, a to tak, že uňho budú znásobovať pocity večnej neistoty a nestability.
  • Číslo 7 – meno s číslom sedem robí zo svojich nositeľov osoby s vlastnou hlavou a vlastným názorom, pre ktorých je mimoriadna dôležitá vlastná skúsenosť. Títo jedinci si nenechajú skákať nikým po hlave, a keď je treba dokáže buď poriadne útoční. Na strane druhej v nich ale sedmička podporuje aj liečiteľské schopnosti, takže čím viac sedmičiek, tým silnejšia energia.
  • Číslo 8 – osmička prináša do povahy svojho nositeľa najmä logiku. Ak sa nenachádza v dátume narodenia, vytvorí akýsi kompromis medzi srdcom a raciom. Ak je ale aj v dátume narodenia, aj v samotnom mene, človek dáva vo svojom rozhodovaní a myslení prednosť vždy praktickým a logickým veciam.
  • Číslo 9 – tak ako osmička prináša logiku, tak deviatka vnáša do povahy svojho nositeľa analytické myslenie. Opäť platí, čím viac deviatok tým silnejšie analytické myslenie. To avšak kráča ruka v ruke s negatívnejšími vlastnosťami ako sú podráždenosť a prílišná kritika.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky numerológia
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.