loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Sprievodca » Mágia lásky

Mágia lásky

Mágia láskyKúzla láskyKúzla príťažlivosti
Mágia lásky

Mágia lásky
Mágia lásky

Čáry máry, abrakadabra. Takto jednoducho to bohužiaľ nepôjde. Ak ale hľadáte pomocné kúzielka lásky, ktoré dokážu rozpáliť zaspávajúcu vášeň vo vašom vzťahu, či upevniť silu lásky medzi vami a vaším partnerom, vieme vám poradiť.

Špeciálne pre všetky zamilované totiž prinášame vzácne rituály, ktoré môžete vyskúšať aj na vlastnej koži, respektíve na koži toho vášho pána Božského.

UPOZORNENIE: prv než ale začnete ostošesť kúzliť, uvedomte si, že všetko čarovanie sa vám môže aj vrátiť, a to tak v pozitívnom ako aj v negatívnom význame. Preto nikdy, ale skutočne nikdy, neskúšajte tieto kúzla na osobu, ktorá vás nemiluje, alebo ktorej srdce patrí inej.

Kúzelné menu LEN pre odvážne

Tie najodvážnejšie z vás sa možno pre prebudenie väčšej lásky, nehy či vášne vo svojom milom, rozhodnú pristúpiť aj k netradičnejším prísadám z dielne skutočných bosoriek. Prinášame vám niektoré nechutno chutné tipy:

  • dezert s lesnými mravcami (ideálna je kombinácia vanilkovej zmrzliny, s čokoládou, mandľami, pistáciami, medom, zázvorom a samozrejme s čiernymi lesnými mravcami)
  • prežuť pár zrniek čierneho korenia či kúsok škorice
  • rozomletá koža z hada pridaná do nápojov alebo jedál ako korenie
  • korenie vyrobené zmiešaním hliny z milého podrážok, pár kúskov vašich ostrihaných nechtov a strúhanej pomarančovej kôry
  • korenie vyrobené z kvapky krvi z vášho malíčka a vlastnej vreckovky

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.