loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Sprievodca » Letný horoskop lásky 2011

Letný horoskop lásky 2011

Letný horoskop lásky 2011Letný horoskop: Blíženkyne a RačiceLetný horoskop: Levice a PannyLetný horoskop: Váhy a ŠkorpiónkyLetný horoskop: Strelkyne a KozorožkyneLetný horoskop: Vodnárkyne a Ryby
Letný horoskop lásky 2011

Letný horoskop lásky 2011
Letný horoskop lásky 2011

V lete sa akosi väčšina z nás viac sústredí na lásku a erotiku.

Omámené slnečnými lúčmi dokážeme skôr podľahnúť sladkým slovám šarmantného zvodcu, ale tiež v príťažlivých bikinách viac pomotať hlavy okolitých pánov.

Ani toto leto nebude podľa hviezd výnimkou, a čaro letného oparu zamilovanosti, sa ujde každému znameniu.

Baranice (21.3. až 20.4.)

Príchodom leta zo seba pomaličky zhadzujete všetky problémy a starosti, ktoré ste si od začiatku nového roka na seba nabrali.
Unavené telo aj myseľ dostávajú pôsobením slniečka novú dávku energie, ktorá konečne dokáže naštartovať aj vaše ubolené srdiečko. Partnerské vzťahy sa začínajú vyjasňovať, dochádza v nich konečne k rozuzleniu. Tentokrát však žiadna zlatá cesta ani kompromis. Existuje buď-alebo.
Niektoré z vás tak vstúpia do leta so statusom „single“, iné ako zasnúbené, či vydaté.

Leto v skratke:

Jún – v láske aj sexe sa budete neústupčivo snažiť presadzovať svoje želania a priania.

  • ! 13.jún – Mesiac v znamení Škorpióna vo vás prebudí sklony vášnivej šelmy. Zadané pozor na neveru. Všetky Baranice, nezabudnite v týchto dňoch na ochranu!
Júl – najmä zadaným hrozia hádky a smutné rozchody. Už koncom mesiaca sa ale pozviechate, a utvrdíte v múdrej vete, že všetko je tak, ako byť má.
  • ! 15.júl – mimoriadne dramatický spln Mesiaca. Obzvlášť večer sa vaša bojovnosť vystupňuje.
August – stávate sa hviezdou večierkov, prijímate pozvania do spoločnosti a očaríte nie jedného chlapa. Uži si túto priazeň hviezd!
  • ! 13.august – po minulomesačnom dramatickom splne, vás tento spln odmení svojím pôsobením, a vy vďaka nemu získavate to, po čom ste tak túžili.
Býčice (21.4. až 21.5.)

Toto leto vás čaká mnoho príjemných zážitkov. Cestovanie vás láka viac ako inokedy, a vôbec pritom nemusí ísť len o zahraničné dovolenky. Ak cestujete s partnerom, nezabúdajte robiť kompromisy. Láska vám dodá toľko energie, aby ste bez menších problémov zvládli všetky letné nástrahy. Slobodným uprostred leta „hrozí“ nečakaná zamilovanosť. Môže ísť dokonca o tajnú lásku, ktorú si pred svetom budete musieť z istých dôvodov prísne strážiť. Na tom ale nezáleží, pretože vďaka nej budete celé leto žiariť šťastím.

Leto v skratke:

Jún – vaše tajné veľké plány sa začínajú napĺňať, a to najmä v oblasti lásky.
  • ! 23.jún – Mesiac v Baranovi vás obvykle robí podráždenými. Dnes sa na vás ale usmeje Šťastena, a vy tak pod vplyvom pozítivnych emócii potlačíte do úzadia nielen hádavú náladu, ale aj zvyčajnú migrénu.
Júl – súrne potrebujete vypnúť. Poobzerajte sa po last minute zájazdoch, alebo sa zabarikádujte na vlastnej chate. Odpočinok a vitamíny vám naženú chýbajúcu energiu.
  • ! 31.júl – už druhý nov v priebehu tohto mesiaca, a tento na mnohé z vás pôsobí dosť nepriaznivo. Vyhýbajte sa tak najmä akýmkoľvek zmenám, a všetko čo sa dá, presuňte na neskôr.
August – sa u vás nesie v znamení plodnosti tak na poli lásky ako aj v pracovnej sfére.
  • ! 14.august – nedeľa po splne vám prináša nečakanú radosť a šťastie. Nechajte sa prekvapiť.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.