loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Znamenia horoskopu » Láska a čínsky horoskop - Potkan

Láska a čínsky horoskop - Potkan

Láska a čínsky horoskop - PotkanPotkan a vhodní partneriPotkan  a nevhodní partneri
Láska a čínsky horoskop - Potkan

Potkan a láska
Potkan a láska

Potkan, láska a sex

Zamilovaný Potkan sa láske odovzdáva úplne celý. Vtedy ide bokom jeho nedôvera, či starosti o peniaze. Rád svojej partnerke / partnerovi, pripravuje drobné prekvapenia a snaží sa byť mimoriadne pozorný, i keď si to občas vyžaduje premôcť sa.

Potkan je v láske zmyselný a živočíšny. Sex uňho stojí na prvom mieste, hneď po boku kvalitného jedla. Potkan je jednoducho pôžitkár celým svojím telom i dušou.

Pokiaľ stretne Potkan partnera s ktorým mu to neklape v posteli, zväčša nebude váhať ani chvíľku a opustí ho. Istotne ho to niekde v kútiku srdca aj zabolí, avšak nemôže si pomôcť. V láske si chce vychutnávať všetko čo k tomu patrí. A vášeň, túžba a kvalitný sex tam v jeho očiach jednoznačne patria.

U niektorých Potkanov ich vášeň a láska k sexu zvykne prerásť až do rozličných foriem perverzie. Potkan má obrovskú fantáziu a tú sa naozaj nebojí použiť ani pri milostných hrách.

Láka vás swingers party, tajomné BDSM, bondage alebo role play? Vedzte, že zrodenec Potkana je zvyčajne pre vás tým najideálnejším partnerom na tieto, či podobné spálňové hry.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky znamenia horoskopu
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.