loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Sprievodca » Láka ma veštenie...

Láka ma veštenie...

Láka ma veštenie...Menej používané techniky veštenia
Menej používané techniky veštenia

Krištáľová guľa
Krištáľová guľa


Veštenie z tarotu

Tarotové karty sú v súčasnosti najrozšírenejším spôsobom veštenia. Pri tomto výklade používa väčšina veštíc plný počet sady, teda 78 karát, no môže sa vám stať, že na základe vašej otázky, prípadne pre podrobnejšie informácie, bude veštica používať zvlášť Veľkú arkánu a zvlášť Malú arkánu. Cena takéhoto veštenia sa pohybuje od 10 do cca 35 eur za jedno sedenie.

Cigánske veštenie

Niektoré veštice využívajú pri veštení namiesto rozsiahlejšieho počtu tarotových karát, radšej menej početné, no rovnako významné cigánske karty. Balíček cigánskeho veštenia obsahuje 36 karát s nádhernými motívmi, pričom veštica pri vejárovitom rozložení pracuje s jednou, dvoma alebo troma kartami, vždy na jednu otázku.
Cena veštenia je približne rovnaká ako pri veštení z tarotu.

Čítanie z rúk

Jasnovidky čítajúce z rúk sa nazývajú tiež chiromantičky. Pri čítaní z oboch vašich dlaní hľadia tieto odborníčky nielen na čiary na vašej dlani. Do úvahy berú napríklad aj dĺžku prstov, tvar dlane, ale aj zafarbenie či teplotu vašich rúk. Často sa môžete stretnúť s odborníčkami na čítanie z rúk aj priamo na ulici, pričom ide hlavne o rómske veštice. Cena za takéto veštenie môže závisieť buď od vzájomnej dohody, alebo od cenníka pohybujúceho sa zväčša v rozmedzí okolo 20 až 35 Eur za sedenie.

Kyvadlo

Práca s kyvadlom patrí taktiež k vešteckým metódam. Kyvadlo sa používa na jednoduché odpovede typu áno alebo nie, najčastejšie v kombinácii s inými spôsobmi veštenia, ako potvrdenie danej veštby. Kyvadlo sa môže použiť tiež pri hľadaní nezvestnej osoby, domáceho miláčika, ale aj pri hľadaní napríklad vhodného bytu, či negatívnej energie v dome. Cena je rôzna, v závislosti od náročnosti veštenia.

Čajové lístky a káva

Pri tomto type veštenia sa používajú čajové lístky prípadne kávové zrnká, ktoré po vypití nápoja ostanú na dne pohára. Vždy vytvárajú akýsi tvar, prípadne je v nich možné nájsť znaky ako trojuholník, štvorec, hviezdu, kruh a podobne. Každý znak má svoju symboliku, z ktorej vám veštica vyčíta vašu budúcnosť.

Runy

Runy dnes existujú v dvoch podobách a to ako runové karty a runové kamienky. Najviac sa využívajú runové kamienky, ktorých je dokopy 24, takže sú ľahko zapamätateľné. Čítanie z nich je rýchle a pomerne jednoduché, no podrobnejší výklad vyžaduje samozrejme aj podrobnejšie štúdium.

Krištáľová guľa

Túto z filmov tak známu čarodejnícku metódu, v skutočnosti pri veštení využíva omnoho menej veštíc, ako by ste si mysleli. Veštenie z gule znamená čítanie prítomnosti, zhrnutie minulosti a predpovedanie budúcnosti, a to všetko len pohľadom na hladký, často pevný povrch. Tento typ veštenia si vyžaduje rozsiahle odborné znalosti ako aj praktické skúsenosti.

Veštenie z ohňa

V súčasnosti menej praktizovaný typ veštenia. Jeho základom je čítanie z ohňa, z plameňov ako aj z pahreby. Zvyčajne sa na to využívajú otvorené ohne založené vo voľnej prírode, prípadne ako alternatíva, plamene sviečok.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 

Fórum

viac...
Fórum darček pre svokru - Esíčko detský bicykel - ondatra Detká izba - zulu auto pre syna - dlhana digestor - milusa Návrh kuchyne - Libik digitalna vaha - kvetinka16 Lacnejsia sedacka? - adrien122
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.