loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Sprievodca » Kvetinový horoskop (II)

Kvetinový horoskop (II)

Kvetinový horoskop (II)OrchideaRužaHyacint
Orchidea

Orchidea
Orchidea

Orchidea – osoby narodené v dňoch 7., 17., 26.

Vaša citlivosť vám pomáha k tomu, že ľahko objavujete nielen vonkajšiu, ale aj vnútornú krásu ľudí. Neznášate klamstvo. Veríte, že lepšie je poznať pravdu bez ohľadu na to, ako veľmi bolí, než žiť vo falošnej realite. Ste veľmi spravodlivá vo všetkom , čo robíte. Snažíte sa robiť originálne veci. Šikovne sa zbavujete nedôveryhodných ľudí zo svojho okolia, ktorí majú jediný cieľ: využiť vás alebo získať nad vami prevahu. Rada pracujete v tíme. Aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky, oceníte názory kolegov a viete, ako riešiť problémy.

Máte tanečný talent, a preto by bolo vhodné, keby ste sa prihlásili do špecializovaných kurzov. Máte totiž prirodzený pôvab, ktorý môžte primerane využiť k dosiahnutiu úspechu. Rada sa pohybujete v spoločnosti priateľov, kde si môžete vymieňať príbehy a pripravovať rôzne prekvapenia alebo s nimi s radosťou pracujete na originálnych projektoch.

Ľahko si beriete k srdcu zraňujúce slová alebo gestá, kvôli ktorým sa potom dlho trápite, ale to, že preplačete bez prestávky aj tri hodiny vám bohužiaľ nepomôže. Musíte byť silná, myslieť viac na seba a menej na ľudí okolo seba, aby ste sa postupne úplne nevyčerpali.

V láske ste vynaliezavá a využívate všetky možnosti, aby ste získali muža vašich snov. Čo je najdôležitejšie, vždy hľadáte nové spôsoby a prekvapenia, aby sa muž do vás zamiloval znovu a znovu. Vzťah bez vášne podľa vás nemá šancu na prežitie.

Pozitívne dni: sobota a utorok

Šťastné čísla: 16, 13, 29, 33, 40

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.