loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Sprievodca » Kvetinový horoskop (II)

Kvetinový horoskop (II)

Kvetinový horoskop (II)OrchideaRužaHyacint
Kvetinový horoskop (II)

Narcis
Narcis

Dátum vášho narodenia rozhoduje o tom, aký kvet patrí k vášmu znameniu. Priraďte si k dátumu narodenia kvetinu, ktorá ho symbolizuje, a dozviete sa, aké sú vaše hlavné rysy, pozitívne dni a priaznivé čísla!

Narcis – osoby narodené v dňoch: 8., 16.,25.

Máte rada poriadok, každá vec v miestnosti musí byť na svojom mieste. Neváhate ani minútu, keď treba pomáhať ostatným. Aj keby to malo znamenať, že vysypete z peňaženky posledné drobné, dlho o tom nerozmýšľate. Rada sa zabávate, cestujete, organizujete večierky.

Hlásite sa do rôznych spolkov a organizácií, pretože sa chcete čo najviac dozvedieť. Ste vytrvalá. Nevzdávate sa ľahko, vydržíte až do konca, pokiaľ nedosiahnete to, po čom túžite. Peniaze sú pre vás veľmi dôležité. Potrebujete ich k tomu, aby ste uspokojili všetky svoje želania. Jediný problém tkvie v tom, že máte rada aj cudzie peniaze.

Rada sa necháte rozmaznávať, túžite po tom, cítiť sa ako v bavlnke a dostať všetko, čo si len prajete. Keď nedostanete, čo chcete, trucujete dovtedy, kým nie je po vašom. Vzhľadom k vašej nevšednej kráse sa vaše priania budú rýchlo plniť. Keď vám niekto odporuje, ľahko sa rozhneváte, zároveň ste však typ človeka, ktorý sa nedokáže hnevať dlho. Nerada pracujete, obyčajne vás niekto musí do práce prinútiť, alebo musíte mať veľmi silný motív, aby ste začali pracovať sama od seba. Zbožňujete psov. Získavajú si vás najmä pocitom bezpečia.

Pokiaľ ide o lásku, väčšinou sa tešíte z dlhodobých vzťahov, a pritom sa zameriavate iba na mužov so zamestnaním, ktoré vás uživí. Predstava zostať v domácnosti a starať sa o muža, ktorého milujete a s ktorým máte deti, vám vôbec nevadí. Ste majetníckou milenkou, partner vás musí často ubezpečovať o citoch, ktoré k vám prechováva. Inak začnete byť podozrievavá a veľmi žiarlivá.

Narcis vyjadruje túžbu byť milovaná a obklopená krásou. Je to kvetina, ktorá si vás získa, vyvoláva úsmev na vašej tvári a napĺňa miestnosť veselou atmosférou.

Pozitívne dni: štvrtok a nedeľa

Šťastné čísla: 7, 22, 3, 31, 40

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.