loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Sprievodca » Kvetinový horoskop (I)

Kvetinový horoskop (I)

Kvetinový horoskop (I)ĽaliaSlnečnicaJazmínKonvalinkaTulipán
Slnečnica

Slnečnica
Slnečnica

Slnečnica – osoby narodené v dňoch: 1., 11., 19.

Ste osoba plná života, ktorá zapôsobí na svoje okolie už jednoduchým úsmevom. Tiež máte zvláštnu charizmu priťahujúcu pohľady a pozornosť, preto kamkoľvek vkročíte, získate obdiv a rešpekt. Niekedy vás môžu považovať za príliš dravú až panovačnú, pretože máte rada všetko pod kontrolou a nikto nesmie urobiť ani krok bez konzultácie s vami. Cieľavedomosť vám pomôže k úspešnému riešeniu vašich projektov.

Máte vo zvyku hovoriť malé klamstvá, alebo vo väčšine prípadov volíte takúto možnosť preto, aby ste nikomu neublížili. Čo najskôr sa však zbavte tohto zvyku, inak riskujete stratu milých priateľov. Z každej nečakanej situácie vyjdete s čistým štítom, aj keď je náhodou vina na vašej strane, dokážete obratne prekrútiť zmysel slov tak, že všetci budú stáť za vami.

V láske je dobré riadiť sa srdcom, nie rozumom. Muž si len ťažko získa vaše srdce. Keď sa mu to podarí, už nebudete mať oči pre nikoho iného. Máte dosť životných skúseností, a preto sa na vás obracia mnoho ľudí, aby ste im poradili v srdečných záležitostiach. Vo vzťahu chcete mať nad partnerom kontrolu a nedávate hneď najavo svoje emócie, aby ste zostali preňho stále tajomná. Vašou silnou vlastnosťou je láskavosť, pomáhate dokonca aj ľuďom, ktorých až tak dobre nepoznáte, pretože považujete život za príliš krátky na to, aby ľudia boli trebárs len na chvíľu smutní.

Rovnako ako slnečnica milujete slnko, jeho teplo, milujete more a ste rada stredobodom pozornosti. Všetky vaše činy majú jasný cieľ a nič z toho, čo hovoríte alebo robíte, nie je náhodné. Vždy sa snažíte niečo dosiahnuť.

Pozitívne dni: sobota a utorok

Šťastné čísla: 12, 2, 15, 11, 21

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.