loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Horoskopy » Sprievodca » Kvetinový horoskop (I)

Kvetinový horoskop (I)

Kvetinový horoskop (I)ĽaliaSlnečnicaJazmínKonvalinkaTulipán
Kvetinový horoskop (I)

Pivónia
Pivónia

Dátum vášho narodenia rozhoduje o tom, aký kvet patrí k vášmu znameniu. Priraďte si k dátumu narodenia kvetinu, ktorá ho symbolizuje, a dozviete sa, aké sú vaše hlavné rysy, pozitívne dni a priaznivé čísla!

Pivónia – osoby narodené v dňoch: 2., 10., 20.

Máte veľmi vzácnu povahu. Ste osoba húževnatá vo všetkom, do čoho sa pustíte. Nevzdávate sa po prvom neúspechu, ale naopak urobíte všetko, aby ste si splnili dané ciele; či už ide o projekt, kariéru, vzťahy, alebo akúkoľvek situáciu, pracujete a celá sa venujete tomu, aby ste dosiahli vytúžený výsledok.

Lojalita je ďalším dôležitým rysom vašej povahy, s vašimi priateľmi a obchodnými partnermi jednáte s rešpektom, odhodlanosťou a snahou, aby sa všetko podarilo. Hoci je to vaša silná vlastnosť, je to zároveň aj slabina. Tí, od ktorých to najmenej očakávate, to budú považovať za naivitu a zneužijú to.

Ste trpezlivá osoba, dokážete dlhé hodiny počúvať druhých a na nejakú správu alebo dôležitý výsledok dokážete čakať bez najmenšej nervozity. Veci nazývate pravými menami, a beda tomu, kto sa postaví proti vám, svojou otvorenosťou ho totiž ľahko odradíte.

Keď kritizujete, dávajte si pozor na tón, ktorý používate, pretože aj keď to myslíte dobre, najmä v prítomnosti iných osôb tým riskujete, že navždy odradíte tých, na ktorých vám záleží; nebudú vám odpúšťať ľahko, dokonca sa môžu celkom obrátiť aj proti vám.

Napriek tomu, že s druhými jednáte otvorene, sama nie ste veľmi statočná. Skúste to zmeniť a splní sa vám mnoho snov a želaní. Máte veľmi romantickú povahu a milujete celým srdcom, ale pozor, priveľa nežností môže váš vzťah zadusiť. Prestaňte byť taká žiarlivá, nič žiarlivosťou nevyriešite, naopak váš partner vás kvôli tomu môže aj opustiť.

Ste ako červená pivónia, plná vášne a silná ako oheň, rada dobývate, a keď sa vám nedarí, ničíte všetko okolo seba. Niekedy sa chováte ako dieťa, každá emócia vyvolá červeň na vašej tvári, inokedy ste zas silnou dospelou osobou, s ktorou nezatočí ani silný vietor.

Pozitívne dni: streda a nedeľa

Šťastné čísla: 5, 41, 25, 18, 9

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.